1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Portbagaj suplimentar montat pe masina la A3 8L - discutii diverse si recomandari

Discuție în 'Audi A3 8L (1996 – 2003)' creată de EdySniper, 17 Aug 2011.

  1. EdySniper 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Feb 2008
    Locație:
    Alba Iulia
    Masina:
    AUDI A3 1,6 i COUPE 101 CP
    Va salut,
    Urmeaza sa plec in concediu cu A3-ul meu din 2002 si un amic e dispus sa-mi imprumute portbagajul lui exterior...pana aici toate bune dar am iest acum la masina si m-am uitat si nu am nimic pe plafon unde sa pot prinde portbagajul..ma refer la oarece orificii unde sa pot prinde barele transversale...sau se prind cumva anume? daca stie cineva ceva mi-ar fi de mare ajutor..e posibil ca la modelele mai vechi sa nu poti monta portbagajul exterior?Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.
     
    Ultima editare de un moderator: 26 Apr 2014
  2. Stefan

    Stefan Audi Expert

    Înscris:
    9 Oct 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A4 B5 Avant, 2001, PD, AJM, 116+ CP by arazvan2002
    Deschide portiera din spate si vezi daca ai desenate 2 sageti in partea de sus.
    Daca sunt, acolo trebuie prins insa nu stiu cum ca nu am folosit niciodata
    Acelasi lucru ar trebui sa fie si in fata cred

    LE: daca e in 2 portiere ( asta inteleg din coupe) nu cred ca ai cum sa il prinzi
     
  3. eazzy333 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Sep 2009
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi
    Salut.
    La tine pe A3 se prind barele pe la usa (pe la cheder).Cum deschizi usa...trebuie sa ai in partea de sus, niste dungi, acolo se va face montarea.
    Daca doresti, poti inchiria barele de pe inchirieriportbagaje.ro.
    Scuze daca am facut reclama, am vrut doar sa il ajut pe colegu'.
    O zi buna.
     
  4. EdySniper 1st Gear Member

    Înscris:
    23 Feb 2008
    Locație:
    Alba Iulia
    Masina:
    AUDI A3 1,6 i COUPE 101 CP
    Multumesc de sfaturi,o sa ma uit azi sa vad..uitasem sa mentionez ca masina e in doua usi.Oricum amicul care imi imprumuta portbagajul nu mai e de gasit asa ca e posibil sa renunt la idee si implicit la o parte din bagaje dar dacareusesc sa dau de el o sa incerc si va anunt daca am reusit sa il montez sau nu.O zi buna tuturor si grija mare pe sosea.
     

Distribuie pagina asta