1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Timpul schimbării !

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Vasile Ungureanu, 24 Apr 2017.

  1. Vasile Ungureanu

    Vasile Ungureanu 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Apr 2017
    Locație:
    Hasselengen 67, 8361 Danmark
    Masina:
    Audi A6, 2,0, 2012
    Bună seara oameni buni. Acum o săptămână am facut o schimbare care consta in trecerea de la Passat la Audi. Am ales mașina care o am la profil si sunt foarte mândru de ea. Am ales 2012 pentru ca locuiesc în Danemarca și prețul mașinilor aici este putin exagerat. Sunt un familist și îmi place să mă plimb prin lume. Vreau să va rog frumos pe cei care aveți sau a-ți avut un altfel de model , să-mi spuneți cate ceva despre ea. Mașina are deja 170 000 km si a costat 47. 000 euro săptămâna trecută. Va multumesc frumos anticipat și vă doresc tuturor, drumuri bune, fara evenimente neplacute !

    received_726576854215070.jpeg
     
  2. gabitza121

    gabitza121 Audi Expert

    Înscris:
    22 Ian 2013
    Locație:
    Brașov / Benidorm
    Masina:
    a6 avant quattro,2.5tdi AKN 2001/ a6 avant quattro, 3.0tdi BMK 2006
    Felicitări pentru mașină.
    Observ ca azi ai devenit membru pe forum si iti propun sa te uiti un pic la ideea forumului si cam pe unde afli despre masina adica la sectiunea A6 C7 si cum se face o prezentare la masina si scopul prezentarii.

    Si sigur o sa gasesti informatiile necesare si colegi cu care sa te sfatuiesti.

    Bafta cu masina
     
    Vasile Ungureanu apreciază asta.
  3. AndreyPH

    AndreyPH Gold Member

    Înscris:
    20 Apr 2015
    Locație:
    București / Bușteni
    Masina:
    Skoda Octavia vRS, 2.0TDI, CEGA, 2010, 267CP, 586Nm
    Salut, bine ai venit!
    Stai putin ca nu am inteles, 47.000 euro un A6 din 2012 cu 170.000km ? Ce e in neregula cu ea ?
     
    Vasile Ungureanu și alanb1 apreciază asta.
  4. Cristi Staff Member Staff Member

    Înscris:
    21 Mar 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B7 - S-line - 2.0 TDI ( BRE ) 140 CP
    Asa sunt preturile in Danemarca din cauza taxelor. Bafta.
     
    Vasile Ungureanu apreciază asta.
  5. Vasile Ungureanu

    Vasile Ungureanu 1st Gear Member

    Înscris:
    24 Apr 2017
    Locație:
    Hasselengen 67, 8361 Danmark
    Masina:
    Audi A6, 2,0, 2012
    Vă mulțumesc frumos! Am intrat acolo unde și am găsit câte ceva ! Trebuie să verific și eu consumul pt ca mi se pare putin exagerat (peste 10% pe autostrada cu maxim 140 km ! ) Vroiam sincer să găsesc pe cineva care are o mașină cu aceași motorizare să-mi spună cum si la ce să mă aștept să ma lase dupa asa mulți km !

    Am 6 luni de garanție și și vreau să descopăr cat mai multe despre mașină ! Și vreau sa va multumesc frumos tuturor celor care ați facut să fie posibile discuțiile astea , fara sa necesite vreun cost suplimentar! Vă doresc o seară plăcută!
     
    gabitza121 apreciază asta.
  6. lowlife

    lowlife Audi Expert

    Înscris:
    11 Feb 2012
    Locație:
    Craiova
    Masina:
    B6 1.8T 150/210 @ 200/330, B6 1.8T 150/210
    Bine ai venit!

    :) :)

    Cel mai bine citesti prezentarile altor masini asemanatoare, in topicul asta ar trebui sa ne spui TU chestii despre masina :) Probleme/upgrade-uri sunt expuse aici: http://www.clubaudi.ro/forums/audi-a6-c7-2011-prezent.114/
     

Distribuie pagina asta