1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Usi / Portiere la A4 Allroad - Yala usa si /sau Butuc Usa - diverse probleme (usi lasate, inchidere

Discuție în 'Audi A4 allroad quattro' creată de Mester86, 5 Apr 2015.

  1. Mester86 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Apr 2015
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A4 Allroad,2.0TDI,2014
    Salutare!
    Am un A4 Allroad 2.0TDI achizitionat de curand din Germania. Masina are 1 an vechime,30.000km.
    Pe langa aspectul superb, masina se conduce si se simte excelent. Este o alegere perfecta pentru o familie tanara, activa.
    Singura mea problema cu masina de pana acum se refera la un scartait al usii soferului. Interesant este ca asta nu este acoperita de garantie(asa spune Porsche Ro).
    Oricum, la service le-am spus de problema si au umblat la ea de 2 ori. Initial au spus ca au strans-o si nu au ce sa ii faca altceva. Apoi insa, la insistentele mele, au desfacut(spun ei) toata usa si au reasamblat-o la loc. acum spun ei ca nu au ce sa ii mai faca si ca problema ar trebui sa nu mai existe.
    Cert este ca nu s-a rezolvat: la denivelari, usa de la sofer scoate inca diverse zgomote, ca de torsiune sau trosnete plastice.
    A mai avut cineva problema asta? Ma puteti ajuta cu un sfat?
    Multumesc!
     
    Ultima editare de un moderator: 5 Apr 2015

Distribuie pagina asta