1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Wagenwerks - Wörthersee Tour 2010

Discuție în 'Evenimente din lumea auto / Curse legale' creată de drm, 10 Aug 2010.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. drm

    drm 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Ian 2010
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    -
    http://www.youtube.com/watch?v=AxfMhnnEI-Q























    :sign_omg: Asta da intalnire :pCe parere aveti despre aceasta intalnire?
    Mie unul tare mi-ar placea sa vad una ca aceasta in Romania sau sa ajung odata acolo :hubbahubba:.Mi se pare extraordinar:)
     
  2. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
  3. drm

    drm 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Ian 2010
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    -
    Foarte frumos!Niste pareri, impresii ne zici si noua?Cum trebuie sa procedezi sa ajungi acolo?Pur si simplu mergi si iei parte la eveniment sau trebuie facute rezervari si chestii de genul?:)
    Data viitoare daca mai mergi da-mi un pm :p
     
  4. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Eu am ajuns accidental pe acolo, chiar eram la niste prieteni in Germania si ei m-au intrebat daca imi plac masinile si mi-au oferit o plimbare pana in Austria! Habar nu aveam unde ma duc, stiam doar ca vom calatori cu un A5 (pana atunci nu am avut ocazia sa urc in asa ceva, sa nu mai vorbesc de condus...) Am ajuns acolo, ne-am parcat cerculetele, am platit intrarea (3 euro/zi) si ne-am plimbat o zi intreaga! Rezervare nu stiu daca poti sa faci, eventual cu 1 an inainte, dar nu prea cred, sunt putine pensiuni pe acolo si sunt multi veterani care au prioritate, dar ai posibilitatea de a sta cu cortul sau ma rog, pensiune ceva mai indepartata! Din pacate nu stiu cand am sa mai ajung acolo...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta