Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    ne-a promis Florin Sandu ca o sa se ocupe el de sepci si o sa trimita listele!!! ar fii frumos daca am avea sepcile la intalnirea de pe zona Ardeal de la Cluj!!!! asteptam noutati!!
     
  2. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    nu mai da nimeni nici un semn de viata??:((:((:((:((..
     
  3. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Deci sa recapitulam:

    Bucuresti: 8 persoane – 17 bucati
    Mos Craciun, Alex_flo, Lucian 190, Florin S, MarianC4, Dracku, Victor, Costel Ivanus,

    Timisoara: 11 persoane – 14 bucati
    Cristian Sauca, Ovidiutm, Devill, cristi231077, lypy, Xaby69, Musicdok, iLiviu, mizutzu, cosminPCN,Radu112

    Constanta: 4 persoane – 8 bucati
    Sini, Ralymann, Dodo, Claudiu24

    Iasi/SV/BC/GL:6 persoane – 8 bucati
    Bogdan.Is, sserj, SAlex, lutzy, Bocanelu, glumaretzu,

    Un total de 47 bucati. Rog cate o persoana din zonele respective sa stranga banii, 25 ron/buc, si sa mii trimita. Scuze daca pe zona moldova am trecut personae din orase diferite dar voi va intalniti mai des si o singura persoana le poate plati si distribui la intalniri.
    Toti ceilalti ii rog sa-mi dea mesaj cum doresc sa procedeze, aici sau pm, cu plata si eventual intrarea in posesia sepcilor.
    Sunt de accord sa le fac in timpul meu liber dar nu pot plati confectionarea acestora si ulterior sa raman cu sepcile.

    Multumesc si astept un semn de la voi. Daca va puteti grupa intre voi mai multi si mai bine.Mai raman 22 de bucati pentru cei de mai jos pentru care astept o parere.



    1. deocamdata - 2 buc. (1 alba + 1 neagra) Valcea
    2. klaudyu - 1 buc. (neagra) BN
    3. Curea Dan - 2 buc (1 alba + 1 neagra) Agnita
    4. r.pexu - 2 buc. (1 alba + 1 neagra) BV
    5. cuculete - 1 buc. MS
    6. latszy - 1 buc. (neagra) CEHIA ???
    7. al1n - 1 buc. (neagra) AB
    8. punk4life92 - 2 buc (1 alba + 1 neagra) AB
    9. H3ro1n - 1 buc. (neagra) Blaj
    10. bejan - 1 buc. (neagra) Zalau
    11. panti - 1 buc. (alba) BN
    12. wwl - 1 buc neagra AG
    13. roby A6 - 2 buc albe BV
    14. a6vip96-2 buc albe CJ
    15. Magellan – 2 buc albe BH
     
    Ultima editare: 6 Mai 2009
  4. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    CosminPCN,Radu112 fac parte din timisoreni;)
     
  5. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    eu zic cei care vin la intrunirea de la cluj din 17 mai sa intram atunci in posesia lor.daca se poate asa.
     
  6. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    eu sunt singur din AG ...
    @deocamdata, esti cel mai aproape de mine ...
     
  7. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    fun courier cu plata ramburs a transportului si sepcilor e ok ?
     
  8. latszy

    latszy 2nd Gear Member

    Înscris:
    30 Sep 2008
    Locație:
    cehu city
    Masina:
    B4 1.9 TDI 1Z '94



    nu e cehia e cehu silv.jud salaj
    bejan lasam te rog pe privat un nr de tel sa vedem cum facem
     
  9. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    Cum facem cu sepcile?
    e ok varianta propusa de deocamdata?
     
    Ultima editare de un moderator: 29 Aug 2013
  10. BRT

    BRT 6th Gear Member

    Înscris:
    6 Apr 2008
    Locație:
    Piatra Neamț
    Masina:
    Audi Q5 2.0 2012
    As vrea si eu 2, una alba si una neagra.Intreb si eu...e ok varianta propusa de deocamdata?
     
  11. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Varianta propusa este dificila pentru ca in cursul zilei circul destul de mult si va fi greu pentru mine sa stau sa astept curierul. Este asa de greu sa mergeti la un BRD sa depuneti banii intr-un cont?
    In afara de grupul din Timisoara care au banii deja trimisi cat si cei din Bucuresti astept decizia voastra. Asa cum am spus nu sunt dispus sa investesc in sepci cu care sa raman. O fac pentru club si nu reprezinta in nici un caz o afacere pentru mine.
    Oricum, ganditi-va ca a trimite o singura sapca prin curier poate fi destul de scump in comparatie cu pretul sepcii. Ideal ar fi sa le primeasca cineva care mai circula prin tara si sa se intalneasca cu cei din zonele apropriate sa dea sepcile.

    Latszy, sorry, mea culpa !
     
  12. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    ai dreptate florin.prin curier taxele probabil ca depasesc pretul sepcii. intalnirea de la cluj eu zic ca ar fii o modalitate de a intra cei din zona asta in posesia lor.dar cine isi ia responsabilitatea asta? sa plteasca toate sepcile celor de acolo.sau a celor care au sepci?
     
  13. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    o sa depun banii in contul respectiv imi trimiteti sapca si platesc eu transportul!
    ok?!
     
  14. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Este ok dar asteapta putin sa mai raspunda si altii, ca sa pot face o comanda mai mare.
    Urmareste posturile si cand sunt destui care au agreeat acest sistem, am sa va trimit pe pm contul unde trebuiesc trimisi banii.
     
  15. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    numai sper sa fie si altii care au comandat sapca si sa vina la cluj.daca nu o sa vad eu cum voi face!
     
  16. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    de acord si eu
     
  17. glumaretzuu Gold Member

    Înscris:
    16 Mar 2008
    Locație:
    Bacău / Iași
    Masina:
    Audi A4 B8 2.0TDI
    Iti trimit banii eu si Bogdan IS; de restul nu stiu ce sa-ti spun. Da-mi pm cu contul sa iti punem banii. Deci 25ron/sapca.
     
  18. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    La fel si eu, astept pm cu nr contului.:hi:
     
  19. bejan

    bejan 3rd Gear Member

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Zalău
    Masina:
    A4 B8, 170 HP, 2010 CAHA
    vreau si eu contul :)
     
  20. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Florine da si mie PM cu contul sa-ti pun banii si cand ii gata sapca mai vorbim si i-o dai daca poti unui prieten care vine la Blaj. dar mai vorbim
     

Distribuie pagina asta