Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    :arco::arco::arco: ce bineee!!! abia astept sami fluture steagul la masina!!!
     
  2. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Multumim Florine...mare domn:hi:...fac cinste cu o palinca cand ne intalnim:)
     
  3. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    :hi:si eu abia astept sa imi fluture steagu pe masina cand mergem la cluj
    multumiri lui Florin si Dan:respekt:
     
  4. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Nu va credem pana nu vedem pozele :p
     
  5. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    o sa vina si pozele:p:)
    dar eu inca astept permisu

    iar intalnirea de la cluj va fi prima la care voi participa
    pt ca am fost in spania iar aici cand am ajuns mi-au saltat permisu
     
    Ultima editare de un moderator: 7 Mai 2009
  6. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    si pentru mine o sa fie prima intalnire ClubAudi!!! sa speram ca va fii ceva foarte frumos!! pozele vor veni cred ca o gramada!!! de la fiecare care va participa la intrunire:)
     
  7. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    eu iar incep cu paranoia,,, :( oare vreamea o sa fie de partea noastra? :whistle2:
     
  8. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    ploua, ninge e frutuna cu audi mergem pan' la luna:) dar sa speram ca vremea va tine cu noi
     
  9. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Mai baieti,

    daca vreti sa participati la intalnirile Club Audi nu va mai puneti problema timpului probabil, pentru ca tot ce conteaza este sa va simtiti bine si mai putin timpul de afara :)
    Ati uitat ca noi am fost in Feb la Cavnic si era zapada cat roata :( si tot am reusit datorita spiritului sa ne simtim bine si sa iasa o intalnire pe cinste ;):p;)
     
  10. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    asta asa e cum zice florin. important ii sa vedem cat mai multe cerculete.lasa in vremea cu viata ei si noi cu audiurile noastre:D
     
  11. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Stimati prieteni
    La solicitarea membrilor din Mures și in urma discutiilor purtate cu membrii din Cluj cu privire la intalnirea clubaudi zona Ardeal din data de 17 Mai, s-a ajuns la concluzia ca aceasta intalnire ar trebuii sa aiba loc in Tg.Mures.
    Aceasta schimbare a locatiei vine in sprijinul membrilor din Mures pentru ai ajuta la promovarea intalnirilor. (in acest scop a fost salicitata prezenta unor televiziuni locale si nationale)
    Am scris acest post in speranta ca ceilalti membrii din Ardeal care au anuntat prezenta la aceasta intalnire vor intelege situatia si isi vor anunta i continuare prezenta in orasul nostru.
    In acelas timp, membrii din Mures promit desfasurarea intalnirii dupa un program atractiv, care sa cuprinda intalnirea membrilor pentru discutii generale, program de restaurant, turul orasului si vizitarea punctelor de interes turistic.
    Multumim pentru intelegere.
    Va asteptam, sa bem ca porcii..........................apa plata.:keule:
    :respekt:
    Apropo, au ajuns la mine steguletele.:p:p:p
     
  12. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Asa da :)
    Felicitari anticipate pentru reusita intalnirii ...
    De apreciat initiativa in a organiza asa cum trebuie o intalnire ...
    Ramane oricum sa demonstrati cu poze :)
     
  13. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Salut Dane,

    ma bucur ca au ajuns cu bine steguletele la tine si sunt sigur ca va da bine prezenta acestora pe masini in special daca va iese organizarea intalnirii impreuna cu postul local de televiziune.
    acum, desi imi pare in scurt, cred ca totusi se poate schimba locatia intalnirii avand in vedere ca intre Cluj si Mures nu sunt decat vreo suta de km iar majoritatea participantilor sunt din Mures.
    oricum din cate vad , dintre toti participantii care au anuntat ca vin singurul dezavantajat ar fi Vlad daca nu ma insel care vine de la Satu Mare ca pentru ceilalti din Alba sau Sibiu, cred ca le este egal ca merg la Cluj sau la Mures
    in fond Mures este chiar mai bine situat pentru toti participantii aflandu-se oarecum in mijlocul zonei
    iar faptul ca cei de acolo vor sa organizeze acest program este si mai folositor pentru toti participantii

    hai ca v-am chiaunit de cap :p:p:p

    sper sa agreeati impreuna schimbarea locatiei si sa va iasa o intalnire super :friends::friends::friends:
     
  14. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Dan, in principiu eu sunt de acord dar trebuie sa dai mai multe detalii...eu Tg-Muresul nu-l cunosc delocde aceea ar fii necesar sa dai mai multe detalii din timp sa ma pot documenta un pic asupra rutei si asupra numarului de km:)...la Cluj as fii venit cu B3 benzinar(da mult mai bine in poze:p) ... daca e vb de mers la Tg Mures cred ca o sa merg cu A4-ul ca e diesel:friends:...asteptam mai multe detalii
     
  15. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Salut,

    Nu trebuie sa iti faci grij ca nu cunosti T-gMures, pentru ca noi o sa-ti venim in sprijin, la fel ca pt. toti participantii.

    Cel mai probabil este ca o sa ne intalnim la intrarea in oras, pe e 60 cum vii dinspre cluj napoca, la parcarea de la Promenada Mall (Auchan), si de acolo vom porni in coloana spre locatiile alese in oras ( poate cu o escorta de politie :) )

    Azi vom avea o intalnire ( mircea, Dan, eu) si vom stabilii toate detaliile, si atunci vom comunica pe forum.

    In privinta cu km-ii, e doar 100 km in plus din Cluj pana in Mures si un drum exceptional;) (ma rog... exceptional pt Romania)
     
  16. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    este bine ca ati modificat locul intalniri dar astept atat eu cat si restu colegilor care si-au anuntat participarea restul detalilor. Eu participam ori aici ori la cluj dar ami bine aici pentru ca are cine sa se ocupe cat de cat de organizare. multumim dan targu mures si abia astept data de 17 sa port steguletu
     
  17. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    e mai bine la Tragu mures pentru mine mai ales ca stiu unde sa ne intalnim toti:D stiu unde e Auchanu si daca ma intalnesc acolo cu voi e OK. iti multumim Dan si celorlalti Cammeleon si Mircea ca incercati sa faceti cat mai reusita intalnirea asta.ar trebui cu totii sa va fim recunoscatori ca nu multi ar face ce faceti voi si sa se framante atat!! Jos Palaria pentru voi!!:hi: sa speram ca va iesi super tare intalnirea si stiu ca va iesi mai ales daca facem ce va propuneti voi!!! cu locuri de vizitat si chestii de genu!! BRAVO!!!!
     
    Ultima editare: 8 Mai 2009
  18. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    asa va fi. deci.. atentiune! :p
    intalnirea pe zona Ardeal din 17 mai va avea loc la TG-MURES
    eventual, domnul Deocamdata daca poate sa modifice titlul topicului sa adauge si locatia Tg-mures ar fi ok ;)
     
  19. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    ramane tot ora 11?? sa stiu la cat sa plec din Blaj:D
     
  20. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    cum a spus si Attila ( Cammeleon). in seara assta ne intalnim sa discutam mai multe detalii si le vom comunica pe forum ;)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta