Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    nu stiu de ce, dar am impresia ca ,din toti care sustineau sus si tare ca vor fi prezenti, se vor prezenta mult mai putini. :unsure:sper sa ma insel si sa iasa o intalnire super .
     
  2. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Lasa Mircea ca o sa fie bine...cat despre participanti asa cum ai zis sper sa ne intalnim cat mai multi posesori de cerculete....;)

    UPPPPP....lista este deschisa in continuare pentru a va inscrie;)

    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9.
    10.
    11.
    .
    .
    .
    .:footy:
     
  3. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Vlad tu cu ce masina vii la Mures? eu tot sper sa vii cu 80 sa pot sa-l admir si eu pe viu si sa ma inspir si eu la modificarile pe care vreau sa mi le fac la a mea:D acuma numai daca se poate as fi foarte bucuros:D tu decizi!:p
     
  4. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Si eu mi-as dori sa vin cu 80-ul ca arata mai fain ca si A4-ul...acuma sa vad de vreme...daca e caldura cum a fost azi(30 grade) o sa vin cu A4-ul ca nah totusi 600 de km fara clima nu e chiar usor de condus...oricum zilele acestea ma decid ;)...80-ul ar arata super fain acolo ar intoarce multe capete mai ales la cum suna si esapamentul...peste 3000 de ture cand deschide si a doua camera la carburator:p ... oricum te anunt din timp daca vin cu 80-ul ... sa-ti incarci bateriile la aparatul foto:moa:... a si o sa auzi si muzica ce am in ea;) m-a costat cateva sute de euro acum 4 ani:)
     
  5. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    pfffffffff:D:D vin cu un preten care se ocupa cu fotografiile si filmulete:d are ca pasiune fotografia si il pun io sa faca niste poze dealea de sta matza'n coada:)):yes: pe care desigur le voi posta si pe forum:D ne mai auzim atunci.
    O seara placuta in continuare!!!!
     
  6. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12.
    13.
    .
     
  7. danutzola 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4, 2001
    eu, imi pare f rau, dar nu pot sa ajung... i-am spus si lui dan cand am vorbit ca nu stiu sigur... dar am prea multe e cap (licenta si sesiunea care se apropie)...

    oricum buna intiativa a celor din tg-m, mai bine de asa nu se putea organiza... felicitari si bafta!:photo:
     
  8. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Multumim pentru felicitari danutzola, intradevar mi-ai zis la telefon ca e posibil sa nu poti ajunge la intalnire.
    Sper sa ne vedem la Albota.:friends:
    Succes la licenta.
     
  9. ionut_man87

    ionut_man87 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A3
    imi cer scuze daca ma bag asa aiurea.. dar nu am inteles prea bine unde e intalnirea? cluj sau tg-mures? am citit toate posturile si ba scrie de cluj si pollus, ba de tg-mures... deci daca nu va suparati puteti sa-mi spuneti si mie.. :)
     
  10. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    intalnirea are loc la Targu Mures pe data de 17 Mai 2009.
    La inceput a fost stabilita la Cluj insa a fost modificata la Targu Mures din motive ce tin de organizare!:p
     
  11. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Titlul l-ai citit ? :)
     
  12. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Salut,

    Nu te bagi aiurea:) . intalnirea s-a mutat la Targu Mures, 17 mai, incepand cu ora 11 la Promenada Mall (Auchan, la intrarea in Tg-Mures pe e60 dinspre cluj)

    Sper sa ne onorezi cu prezenta, daca da, trece-te pe lista!

    Bafta,
     
  13. ionut_man87

    ionut_man87 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A3
    da.. :p
     
  14. ionut_man87

    ionut_man87 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A3
    nu stiu sigur...s-ar putea sa fiu prin cluj si de aia ma gandeam.. o sa vad zilele astea.. ;)
     
  15. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    ia uite ce am eu.poate asa o sa mai pot aduna ceva cerculete pana duminica.ce spune-ti,va place?
     
  16. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    si mai am una
     
  17. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    COOL :rockwoot:
     
  18. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    mai este loc de unul cu 4 cerculete?

    Salut baieti,
    vreau sa ma inscriu si eu pe lista pentru intalnirea din 17 mai, in principiu 1 pers, (probabil cat vom si in complexul weekend va trece si fiica meain varsta de 2 luni sa ne salute:p)
    Fiind gazde, daca trebuie sa ajut la organizare, ii rog pe colegii din Tg. Mures sa imi comunice cu ce as putea ajuta. Ma pot ocpua de poze daca se doreste(Cannon 50D) :)
    Bafta, felicitari organizatorilor, sunt convins ca toti participantii vor fi incantati! (Sunt membru CLUBAUDI de o saptamana si nu ma mai pot dezlipi de discutiile formului :rockwoot:)
     
  19. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13.
    14.
    15.......


    Ne adunam... :cool:
     
  20. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Cea mai tanara membru Clubaudi?:respekt:

    Cu pozele ai putea sa ne ajuti, daca ai asa performanta :)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta