Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. menumorut

    menumorut Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2009
    Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A4B8, 2.0 CAGA 105 kw, Dpf Off, Egr Off, Stage 1, 183.3 Hp
    am vazut postul cam tarziu,dar daca mai aveti as vrea si eu una neagra.sunt deaccord cu trimitere prin fan curier si platesc transportul.multumesc
     
  2. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Ok, maine am sa trimit pe pm detaliile de plata si ulterior voi lansa comanda.
    sau daca am timp poate chiar de astazi, mai vedem.
    totodata va rog sa-mi comunicati si adresele unde sa trimit sepcile inclusiv numere de telefon, tot pe pm.
    Multumesc ;)
     
  3. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Asteptam,acum ce sa facem:)iti trimit pe PM adresa pt.TM
     
  4. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    deci,

    am trimis pm-ul la urmatorii:

    1. robyA6
    2. R pexu
    3. A6vip96
    4. WWL
    5. Latszy
    6. BRT
    7. Deocamdata
    8. Glumaretzu+Bogdan IS
    9. Serj
    10. Bejan
    11. H3ro1n
    12. Menumorut
    13. Cristi Trasnea (cine o fi asta :think:)

    un total de 20 buc negre si 12 albe.

    cine mai doreste sa-mi spuna, ultima lista este pe pagina 19 parca sau 20
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Cine stie......o fi o persoana:p:p:p
    Uite pt.Timisoara o lista reactualizata:
    1:Cristian Sauca-2 buc. alba+neagra
    2:ovidiutm-2 buc. albe
    3:devill-1 buc. neagra
    4:cristi231077-1 buc. neagra
    5:lypy-2 buc.astept confirmarea lui daca mai vrea si ce culoare
    6:xaby-1 buc. neagra
    7:musicdok-1 buc.neagra
    8:cosminPCN-1 buc. neagra
    9:iLiviu-1 buc. neagra
    10:radu112-1 buc. neagra
    11:mizutzu-1 buc.neagra:

    deci un total de cum ai zis si tu FS de 14bucati:4 albe si 8 negre(asta fara lypy care nu a confirmat cele 2 bucati)
     
  6. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    La mine poti sa pui sserj+lutzy .. 2 buc negre , punem banii maine sau poimaine, iar adresa va fi cea data de glumaretzu+bogdan, ca sa trimiti doua colete in acelasi oras.:hi:
     
  7. Dracku

    Dracku Bronze Member

    Înscris:
    21 Oct 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Fosta mea, Audi A4 2,5TDI V6 Quattro 2001,180CP
    Eu,unul,renunt,nu mai vreau,merci frumos!
     
  8. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Ok, Sserj, am sa le trimit pe toate pe aceesi adresa ;)

    Dracku, nici o problema :salute:
     
  9. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    am trimis banii si datele de contact!
    sper sa ajunga cat mai repede :hi:
     
  10. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Trimis PM;)
     
  11. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Intrebare:

    cine este Bor Ioan si Damian Nicolae :anbet:
    am primit banii dar nu stiu de unde sunt :think:
     
  12. bejan

    bejan 3rd Gear Member

    Înscris:
    1 Sep 2008
    Locație:
    Zalău
    Masina:
    A4 B8, 170 HP, 2010 CAHA
    Eu sunt Bor Ioan, adica tata, ti-am dat pm ;)
     
  13. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Trimis si eu pm :thumbs-up:.
     
  14. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    florin, nu te intelegi deloc cu PM-urile alea multe din inbox! :D
     
  15. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Bai ce va mai ofuscati :aggressive:
    stati linistiti ca ma inteleg cu pm-urile din inbox, sa nu intram in dispute pe tema asta :tapedshut:
    doar ca unii dintre voi au scris numele meu la expeditor :meeting:
     
  16. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    sunt foarte sigur ca eu nu am facut asta ...:p
    ce urmeaza acum? cand vin sepcutele?
     
  17. calintes

    calintes Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2008
    Locație:
    Reghin
    Masina:
    Audi A6 3.0TDI quattro
    sepci

    Uff! Am gasit tarziu threadul asta cu sepcile...as fi vrut si eu 2buc.albe daca se mai poate:)
     
  18. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Calintes,

    sepcile au fost chiar in masina din fata ta si daca nu ma insel dan se tot plimba pe acolo cu stickere, fanioane si sepci in mana pentru cine era interesat :)

    pentru toti ceilalti care ati comandat sepci, maine le trimit cu un curier la fiecare ;););)
     
  19. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    eu am intrat in posesia ei:>:>. multumesc Florin ca ai ajuns la Mures si nu o mai trebuit sa ma mai complic cu alte chestii sa ajunga sapca la mine!! mersi mult!
     
  20. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Flash news :meeting::meeting::meeting:

    Sepcile au plecat cu Cargus catre cei care au depus banii:
    - menumorut (1 buc)
    - wwl - (1 buc)
    - glumaretzu & Co (4 buc)
    - a6vip96 (2 buc)
    - cristian sauca & Co (14 buc)

    maine fiti pe faza sa asteptati curierul :);):)
     

Distribuie pagina asta