Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    da intradevar cred ca cea mai tanara, nu stiu daca la toate masinile e valabil, dar fetita mea doarme neintoarsa in masina(totusi tind sa cred ca se datoreaza si faptului ca e AUDI :p)

    Nu sunt eu fotograful impatimit dar scula isi face treaba excelent si singura! :icon_thumright:

    Nu promit, dar mai am 2 colegi care conduc masini cu 4 cerculete care ar putea fi interesati de intalnirea de duminica.
    Eu deja mi-am pregatit o lista de intrabari, pentru veteranii clubului, poate mai descopar cate ceva la masina :idea:(la ultima intalnire am descoperit ca am Bluetooth pe A6 si pot folosi telefonul meu - asta dupa 6 luni de la achizitia masinii, rusinos! :think:)
     
  2. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    poate am mai recrutat si eu inca unu:D sar putea sa venim de la Blaj 3 audiuri:D doua 80 si un A4(mai exact un B3, un B4 si un B5) sa speram ca vor putea veni si pretenii astia ai mei sa putem fii macar trei de aici...or zis ca nus 100% sigur da ii posibil sa vina cu mine:D doamne ajuta:thrashi:

    inca nu ii trec pe lista ca poate imi fac vreo surpriza neplacuta si nu vin si ma fac de rusine:(
     
  3. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Eu nu am reusit sa mai adun pe nici unu. Dar eu cu prietena vin sigur ca am permis din nou.:)
     
  4. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    ehaaaaaa. ai recuperat "plasticul" :applaus: sa ai grija de el. ca-i cea mai mare valoare :p nu e nimic pt ca nu mai poti aduce pe nimeni, eu unul ma bucur pt tine ca ai reusit sa-ti iei permisul inapoi si poti sa vii :friends:
     
  5. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Felicitari Fyn pentru permis. trebe udat din nou dar acum la intalnirea:> cu "apa plata" :( bravo!!! ma bucur pentru tine!!!
     
  6. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
  7. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Va urez multa distractie si la cat mai multi membrii,sper sa veniti si la albota(sibiu) in 25-27 sept.:respekt:
     
  8. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Perfect Cammeleon :D..atata trebuia sa vedeti lumea ce vine :> apropo acest site are si ziar ca nu am bagat de seama::-s toata lumea ce va citi ziarul si au audiuri vor sta pe ganduri si cu siguranta se vor gasi si care sa vina!!! Bravo!!!:p
     
  9. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    frumos din partea voastra :applaus:
    P.S. Sper ca ajungeti si la ALBOTA! :thrashi:
     
  10. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    la Albota eu nu stiu daca o sa ajung caci in perioada aia o sa am BAC-ul.si va dati seama,febra bacului, inscrierea la facultate etc.oricum distractie placuta !!
     
  11. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
  12. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    bun bun baieti!!! doamne ajuta sa vina cat mai multi!!!
     
  13. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Foarte frumos baieti ma bucur ca este mediatizat evenimentul de la Tg Mures, si se face si publicitate clubului ;) , ca sa-i dau o veste buna lui H3ro1n o sa incerc sa vin cu 80-ul Duminica...daca trece "testele" de sapt asta:p...cat priveste intalnirea de la Albota inca nu spun nimic (de aceea nici nu am mai scris nimic la acel topic) deoarece in luna Septembrie e sezonul nuntilor, se pare ca o sa am de mers la 2 nunti...la care prezenta e obligatorie :p ( prieteni buni ... li s-a pus si lor pata sa se insoare :tocktock:...eu inca astept sa ma ceara "Ileana Cosanzeana" de sot :nyah:) inca nu stiu data exacta a acestor nunti asa ca prezenta mea e incerta pentru intalnirea de la Albota :search:... inca astept un semn de viata din partea baietilor din Cj...Adi Micle cred ca o sa fie prezent...sper sa mai convinga si pe alti posesori de cerculete sa i se alature :thumbs-up:
     
    Ultima editare: 13 Mai 2009
  14. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    doamne ajuta sa treaca testele sa-ti vad bijuteria!!! cred ca aia imi place mai mult decat A4 chiar daca ii mai nou(fara suparare) dar eu sunt indragostit de b3 meu si vreau si eu sa-i mai dau ceva personalitate.ca de aproape 20 de ani so saturat si ea de aceelasi look.vrea ceva mai trendy,mai de fitze :):)...:laugh:
     
  15. adi micle

    adi micle 4th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2008
    Locație:
    cluj napoca\satu mare
    Masina:
    Audi TTS 2.0tfsi 272cp quattro
    acuma vad si eu ca se face lista:)
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14.
    15.
     
  16. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    adi micle nu mai vine nici unu de la cluj.?te intreb pe tine ca noah esti de acolo si poate ai mai vorbit cu baietii!
     
  17. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Calintes din Reghin nu vine? Parca am retinut de la ultima intalnire ca vine, iar acuma nu il vad pe lista!
     
  18. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Vine, cu nevasta adica doua masini a6 si TT.. numa cre ca nu a verificat forumul..
     
  19. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    frumos cu ideea de a face publicitate la ziar. Am ramas fara cuvinte baietii:thumbs-up::applaus: Sper ca va fi ceva frumos duminica
     
  20. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    deci de la Blaj 2 audiuri is 100% prezente. sa speram ca si al treilea sa poata veni:D:p
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta