Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Oare doar cati suntem pe lista sa fim prezenti sau isi vor mai arata si alti nasu?
     
  2. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    panti-3 persoane.o sa fim poate si mai multi+inca cateva audi:)
     
  3. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15.
    16.
     
    Ultima editare: 13 Mai 2009
  4. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15. Mr. Calintes
    16. Mrs. Calintes :P
    17.
    18.....

    Ma incumet sa trec si pe calin si nevasta ca au zis ca vin,numai cred ca nu verifica forumul sau nu o fi vazut lista. Au promis ca vin un a6 si un TT;)
     
  5. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    sper sa vina si ei. oricum vineri am drum in reghin si trec pe la ei sa ii intreb " de sanatate" :p
    P.S. de Lajos, nu mai stiti nimic?
     
    Ultima editare: 13 Mai 2009
  6. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Am vb cu el, in parcare de la mures mall... i-am zis sa vina.. a confirmat ca vine.. apoi nu stiu..
     
  7. adi micle

    adi micle 4th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2008
    Locație:
    cluj napoca\satu mare
    Masina:
    Audi TTS 2.0tfsi 272cp quattro
    sper sa mai vina si altii eu am vorbit cu ei saptamana trecuta si ziceau ca vin dar inca era vorba de polus .....acum joi la intalnire sper sa ii conving pe cativa sa vina:)
     
  8. calintes

    calintes Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2008
    Locație:
    Reghin
    Masina:
    Audi A6 3.0TDI quattro
    :) Bineinteles ca o sa venim doar am promis...:friends: dar va multumesc oricum ca nu ne-ati uitat.Imi cer scuze dar modific lista sa nu ziceti ca nu m-am inscris:p

    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15. Aurora MS 97 TES
    16. Calin MS 98 TES
    17.
    18.....


    P.S. Oricum te asteptam Mircea daca treci prin Reghin vineri:sign_welcome:
     
  9. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 3 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15. Aurora MS 97 TES
    16. Calin MS 98 TES
    17.
    18.....
     
  10. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    cine mai trece prin reghin?sa ne intalnim undeva si sa plecam in coloana spre mures.spune-ti ora si locatia:)
     
  11. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Sper sa va faceti timp sa discutati si despre intanirea din septembrie de la Albota :)
     
  12. revenger2

    revenger2 2nd Gear Member

    Înscris:
    7 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1.8T
    vin si eu cotetzu meu !!

    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 3 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- 2 pers. + un preten cu B4
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15. Aurora MS 97 TES
    16. Calin MS 98 TES
    17 Radu MS 03 NFS:jump:
    18.....
     
  13. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
     
  14. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Baieti prin care parte a parcarii ne intalnim duminica ca din cate stiu eu e destul de mare parcarea!
     
  15. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    bun bun,

    incet ne adunam, parcarea e mare... dar unde vezi o gramade audirui acolo tre sa vii :p .. glumesc, in partea dreapta spre baumax.. acolo o sa fim;)
     
  16. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Revenger, bine ai venit printre noi! Te asteptam, abia asteptam sa fie si un a3 din tg mures sa vedem ca de a4 si a6 ne-o ajuns :p
     
  17. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    bun asa.ca eu probabil o sa ajung mai repede in Mures ca vreau sa merg umpic si in piata de motoare si apoi sa merg umpic prin Mall ca trebe sami caut costum:jester: ca vine banchetu,festivitati la scoala,etc...in fine..deci spre Baumaxx.mersi mult!
     
  18. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    :ohmy: vaai ce m-ai speriat . credeam o sa cauti costum de mire. ca vrei sa te insori:p
     
  19. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    o sa discutam si despre Albota :p si o sa bem ceva si in cinstea sotiei tale. ;)
     
  20. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Doamne fereste.de peacum??? am numa 20 de ani.am timp sa ma insor:>
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta