Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    am uitat sa specific 2 sepci albe mersi mult
     
  2. Florin67 1st Gear Member

    Înscris:
    11 Ian 2009
    Locație:
    Nasaud
    Masina:
    audi A4
    salut,mai e valabil anuntul cu sapca?

    si eu vreau
     
  3. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Tu ai citit doar primul post din acest thread ?
    Doar cateva randuri mai sus o sa vezi o lista deschisa ... :mad:
     
  4. szintyjanoska

    szintyjanoska 3rd Gear Member

    Înscris:
    23 Mai 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4, 1.6 (AHL), 1999
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Ai gresit domnu' putin lista,l-as ca repar eu,incearca sa parcurci paginile;)

    lista noua :

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru)
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru)
    3. Balogh Csaba - 2 albe
    4. Florin67
    5. Szintyjanoska(daca se poate cea mai mica marime)
     
  6. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Fratilor chiar asa de greu este ???
    De unde luati lista ???

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru)
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru)
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe)
    4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!!
    5. Szintyjanoska - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!!

    Aceasta este ultima lista :nyah:
     
  7. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Ti-am luat-o inainte nenea:nyah:
     
  8. danutlazaroiu

    danutlazaroiu 1st Gear Member

    Înscris:
    2 Noi 2007
    Locație:
    CRAIOVA
    Masina:
    A4.1,9 TDI,2004
    Sal

    scuze de deranj.........
    vreau si eu una.alba,neagra ...nu conteaza
     
  9. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Ce o fi asa greu sa copiati tabelul ... nu stiu :mad:

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru)
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru)
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe)
    4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!!
    5. Szintyjanoska - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!!
    6. danutlazaroiu - una alba (ca e vara) (am ales eu daca el nu stie) :)
     
  10. szintyjanoska

    szintyjanoska 3rd Gear Member

    Înscris:
    23 Mai 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4, 1.6 (AHL), 1999
    Salut!

    Mii de scuze, am corectat :D
     
  11. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Vreau sa comand astazi sepcile sa termin si cu jobul asta, sa stea linistita lumea, sa nu se streseze dupa vacanta :slap:

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - fara raspuns la pm
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit
    4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! - fara raspuns la pm
    5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba si daca se poate marime mica !!! - fara plata
    6. danutlazaroiu - una neagra - plateste astazi

    daca mai este cineva din cei de mai sus care vrea, sa ma sune azi.
     
  12. alex.laur

    alex.laur 2nd Gear Member

    Înscris:
    8 Ian 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 3.0 TDI Quattro
    Vreau si eu o sapca alba :D
     
  13. home_rt2

    home_rt2 4th Gear Member

    Înscris:
    12 Sep 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 Avant 1.9 TDI 2005
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru)

    Sunat, platit, dat raspuns pm, :drag: :whistle2:
     
  14. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Ok, situatia este urmatoarea:

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit
    4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! - fara raspuns la pm
    5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba si daca se poate marime mica !!! - platit
    6. danutlazaroiu - una neagra - fara plata momentan
    7. Alex Laur - una neagra - ai pm

    Mai astept pana maine. Maine seara dau comanda, luni le ridic si cel tarziu marti le trimit cu un curier.
     
  15. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    cool saptamana viitoare e cool de tot mersi mult:respekt:
     
  16. danutzu_2001

    danutzu_2001 Bronze Member

    Înscris:
    16 Dec 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    A4 B9 2018 2.0 Diesel IF-14-MHB
    Mai sunt sepci valabile?
     
  17. costel_ivanus

    costel_ivanus 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi a4 1.9tdi 131hp B6 2002
    salut Florin !

    I-mi cer scuze pentru ca am fost plecat din tara .
    Din cate stiu eram pe acea lista la :( 33. costel_ivanus - 4 buc. (2 albe + 2 negre ) .
    Mai este valabila comanda ca sa stiu ce pot face sa intru in posesia lor ?
    Merci , astept un raspuns !
     
  18. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Am dat comanda pentru urmatorii:

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit
    4. Victor Borovina - 2 buc (alb + negru) - platit
    5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba - platit
    6. Costel Ivanus - 4 buc (2albe + 2negre) - platit
    7. danutlazaroiu - 1 neagra - ai pm - astept plata
    8. Alex Laur - 1 alba - ai pm - astept plata
    9. Danutzu 2001 - 1 neagra - platit

    Restul altadata :p

    Cum sunt gata le trimit, asta inseamna o zi sau maxim doua.
     
    Ultima editare: 9 Iun 2009
  19. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Update

    au plecat sepcile la urmatorii:

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit - trimis prin curier
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit - trimis prin curier
    3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit - trimis prin curier
    4. Victor Borovina - 2 buc (alb + negru) - astept plata
    5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba - platit - trimis prin curier
    6. Costel Ivanus - 4 buc (2albe + 2negre) - platit - livrate
    7. danutlazaroiu - 1 neagra - ai pm - astept plata
    8. Alex Laur - 1 alba - ai pm - astept plata
    9. Danutzu 2001 - 1 neagra - platit - livrata

    deci mai am doua albe si doua negre
    primul venit - primul servit :meeting:
     
  20. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Mai vreau eu una alba,si pt.partea de vest am ramas si eu cu 2 negre cine vrea sa anunte
     

Distribuie pagina asta