Tu ai citit doar primul post din acest thread ? Doar cateva randuri mai sus o sa vezi o lista deschisa ...
Ai gresit domnu' putin lista,l-as ca repar eu,incearca sa parcurci paginile lista noua : 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) 3. Balogh Csaba - 2 albe 4. Florin67 5. Szintyjanoska(daca se poate cea mai mica marime)
Fratilor chiar asa de greu este ??? De unde luati lista ??? 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) 4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! 5. Szintyjanoska - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! Aceasta este ultima lista
Ce o fi asa greu sa copiati tabelul ... nu stiu 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) 4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! 5. Szintyjanoska - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! 6. danutlazaroiu - una alba (ca e vara) (am ales eu daca el nu stie)
Vreau sa comand astazi sepcile sa termin si cu jobul asta, sa stea linistita lumea, sa nu se streseze dupa vacanta 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - fara raspuns la pm 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit 4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! - fara raspuns la pm 5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba si daca se poate marime mica !!! - fara plata 6. danutlazaroiu - una neagra - plateste astazi daca mai este cineva din cei de mai sus care vrea, sa ma sune azi.
Ok, situatia este urmatoarea: 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit 4. Florin67 - specifica-mi cate vrei si ce culoare !!! - fara raspuns la pm 5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba si daca se poate marime mica !!! - platit 6. danutlazaroiu - una neagra - fara plata momentan 7. Alex Laur - una neagra - ai pm Mai astept pana maine. Maine seara dau comanda, luni le ridic si cel tarziu marti le trimit cu un curier.
salut Florin ! I-mi cer scuze pentru ca am fost plecat din tara . Din cate stiu eram pe acea lista la 33. costel_ivanus - 4 buc. (2 albe + 2 negre ) . Mai este valabila comanda ca sa stiu ce pot face sa intru in posesia lor ? Merci , astept un raspuns !
Am dat comanda pentru urmatorii: 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit 4. Victor Borovina - 2 buc (alb + negru) - platit 5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba - platit 6. Costel Ivanus - 4 buc (2albe + 2negre) - platit 7. danutlazaroiu - 1 neagra - ai pm - astept plata 8. Alex Laur - 1 alba - ai pm - astept plata 9. Danutzu 2001 - 1 neagra - platit Restul altadata Cum sunt gata le trimit, asta inseamna o zi sau maxim doua.
Update au plecat sepcile la urmatorii: 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) - platit - trimis prin curier 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) - platit - trimis prin curier 3. Balogh csaba - 2 buc (albe) - platit - trimis prin curier 4. Victor Borovina - 2 buc (alb + negru) - astept plata 5. Szintyjanoska - 1 buc culoare alba - platit - trimis prin curier 6. Costel Ivanus - 4 buc (2albe + 2negre) - platit - livrate 7. danutlazaroiu - 1 neagra - ai pm - astept plata 8. Alex Laur - 1 alba - ai pm - astept plata 9. Danutzu 2001 - 1 neagra - platit - livrata deci mai am doua albe si doua negre primul venit - primul servit