felicitari baieti!! imi vine sa ma dau cu capul de pereti ca nu am putut fi si eu alaturi de voi... ...astept totusi poze....
Pacat ca n-ai ajuns Serj ! Urmatoarea absenta nu se motiveaza ! Intalnirea din decembrie cred ca o sa fie prin Voronet !
eu imi cer scuze tuturor pentru ca nu am putut ajunge. am fost de servici. oricum masina mea inca e pe tus din cauze nedeterminate ... intradevar a fost frumos din cat se vede din poze. felicitari celor care au organizat aceasta intalnire.
Bravo baietii din Suceava. Desi din pozele membrilor doar cateva imi sunt cunoscute,tin sa va felicit pe toti. Dorutule parca ti-a mai crescut parul Va asteptam si la anuala din Baia Mare P.S. daca la urmatoarea intalnire Alex se va prezenta cu V8-ul in starea din poze propunem sa il confiscam ori sa il murdarim si pe el
date Andrei TAILUP / 20 ani / redactor / 0740359666 - 0766359666 / ID: and19sv scuze ca n-am putut sta mai mult...