Intalniri CLUB AUDI in jud. Suceava

Discuție în 'Intalniri regionale' creată de boca.ilie, 14 Oct 2008.

  1. dorutzu

    dorutzu Silver Member

    Înscris:
    8 Sep 2007
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    1.6 + 2.0
    Deja trebuie sa ne gandim sa reeditam succesul !
    Cred ca va fi in weekendul dinainte de Craciun. Ce spuneti?
    Propuneri ? :)
     
  2. PumaMS13

    PumaMS13 1st Gear Member

    Înscris:
    22 Iul 2008
    Locație:
    suceava
    Masina:
    Audi A4 B5 1.6 100 cp!
    d'acord !!:yahoo:
     
  3. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    Doru poate imi lasi si mie un offline pe mess cu urmatoarea intalnire,incerc sa ajung si eu.Va salut!
     
  4. Stefan

    Stefan Audi Expert

    Înscris:
    9 Oct 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A4 B5 Avant, 2001, PD, AJM, 116+ CP by arazvan2002
    frumoasa intalnire ati avut. tineti-o tot asa!
    cocaine vad ca la profil ai trecut locatia iasi
    daca azi esti in zona te asteptam la 18.30 la palat
     
  5. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    Masina e in lucru,poate pe viitor.Scuze de offtopic:)
     
  6. BladeShine

    BladeShine 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Noi 2008
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    Audi Coupe GT
    Mogirzan Daniel / 21 ani / tehnician in activitati DSVCAM / Suceava = masina mea , Audi Coupe din 82'
     
  7. BladeShine

    BladeShine 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Noi 2008
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    Audi Coupe GT
  8. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Cred ca ar fi bine sa las si eu ceva date aici chiar daca nu am ajuns la prima intalnire :) . Boicu Sergiu Mihai/ 23 ani / ofiter MAp / 0743526941 / sergiu_boicu@yahoo.com / Gura Humorului sau prin tara.
     
  9. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    Ba noi am fost colegi de liceu:) Eu sunt Costan.Salut!
     
  10. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Nah, ca sa vezi ce mica ii lumea..:) Salutare! Eram un pic contrariat cand am vazut Iasi! :friends:
     
  11. gaby1773

    gaby1773 Banned

    Înscris:
    14 Mar 2008
    Locație:
    iasi
    Masina:
    A4 B6 2003 1.8T Sport - evolutie continua
    Imi recomanda cineva un service/vulcanizare care stie ce face si in care pot sa am incredere sa-i las sa imi schimbe (demontat/montat) cauciucurile (doua noi de iarna pe fata si alea aproape noi de vara de pe fata pe spate - dar jantele sa ramana fiecare la locul ei) pe jante si sa mai ramana si jantele intregi (fara zgarieturi, ciupituri) si cauciucurile fara galme/ciupituri sau cer prea mult?

    Intreb pentru ca sunt patit cu fosta masina, si ma gandesc ca poate unii din voi chiar au fost multumiti de acest tip de servicii prestate intr-un anumit loc. Daca nu, merg la risc :)
     
    Ultima editare: 23 Noi 2008
  12. alex.petrariu

    alex.petrariu Gold Member

    Înscris:
    17 Noi 2007
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    Audi A8 4.2 quattro 2004 / Audi A4 2.0i 2001
    Incearca Vulcanizarea de dupa BUS BUCOVINA ( cum mergi inspre BOTOSANI pe partea PETROMV-ului ) !
     
  13. tigru 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    sv
    Masina:
    b4 96 19tdi
  14. and19sv

    and19sv 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Aug 2008
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    Audi A4 1.6 (1995)
    Anunt caritabil pentru cei din SV

    imi cer scuze dar nu am stiut unde sa postes mesajul asta... Daca vineva are o idee buna il rog sa il mute.

    Ofera-le copiilor puterea de a zambi din nou.
    Doneaza celor uitati de Mos Craciun.
    „Viata in Suceava” si Crucea Rosie Suceava au lansat o campanie pentru copiii nevoiasi.


    Vino la sediul Simply Mind din spatele statiei „Policlinica” si adu jucarii, hainute sau orice alte obiecte de care s-ar bucura un copil.
    Tot aici se afla si o urna pentru strangere de fonduri.

    Viata in Suceava si Crucea Rosie Suceava iti ureaza Sarbatori Fericite!

    www.viatainsuceava.ro


    Oricine ne-ar putea da o mana de ajutor v-am fi recunoscatori.
    pentru orice intrebari va stau la dispozitie!
    Va multumesc!
     
  15. alex.petrariu

    alex.petrariu Gold Member

    Înscris:
    17 Noi 2007
    Locație:
    Suceava
    Masina:
    Audi A8 4.2 quattro 2004 / Audi A4 2.0i 2001
    Duminica,14 decembrie 2008, ora 13:00, in parcarea de la manastirea Voronet se organizeaza a doua intalnire ClubAUDI Suceava ! Va asteptam !
     
  16. CoCaine

    CoCaine Silver Member

    Înscris:
    10 Aug 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A4 B5 avant (AFN)
    Voi fi acolo.Daca nu ninge vine si prietenul meu cu UrQuattro.Daca ninge se duce la ski.Ne vedem la Voronet;)
     
  17. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Nah, credeam ca e sambata..:( Iar va dezamagesc..Duminica la ora 13 ar trebui sa fiu deja pe la Piatra Neamt in drum spre Pitesti.:3sadwalk:
     
  18. boca.ilie

    boca.ilie 1st Gear Member

    Înscris:
    25 Sep 2008
    Locație:
    suceava
    sserj iar ai pierdut ceva frumos ne pare rau ca nu ai putut sa vii si tu la Voronet mai ales ca a fost aproape de noi speram ca la urmatoarea sa poti fi alaturi de noi:angrymod::whip:
     
  19. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Stiu..mie imi spui..chiar imi pare rau, mai ales ca mi se parea absolut imposibil s-o ratez. Nah, asta e, in orice caz va felicit pentru ce ati reusit. Deja e o familie mare la SV :respekt: .Sper ca poate la urmatoarea... (desi asta zic de cateva luni incoace:banghead:)
     
  20. sserj 4th Gear Member

    Înscris:
    23 Aug 2008
    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Salutare audistilor suceveni si nu numai! In pragul lui 2009 as vrea sa va urez la toti sa aveti parte de cel mai frumos Revelion si de un an nou plin de bucurie si impliniri. Sanatate voua, familiilor si masinilor voastre. La multi Ani!




    P.S. Pt. Alex: Stiu ca am promis ca trec prin SV..n-am uitat :p , insa am fost prins de sarbatori pe acasa. Poate reusesc dupa 2 ian. :friends:
     

Distribuie pagina asta