Multumim de urare Serj ! Sa ma anunti cu o zi inainte cand ajungi in SV sa nu plec din localitate ! Mall-ul ne asteapta !
From: mariscariu daniel Buna baieti ,vreau sa va salut in primul rand, ma bucur ca ati infiintat acest club in SUCEAVA sunt si eu posesorul unui AUDI si vreau sa ma alatur clubului sper sa pot fi prezent la urmatoarea intalnire
salut Buna baieti ma bucur ca ati infiintat acest club si in Suceava ,sunt si eu posesorul unui Audi si cu siguranta voi veni si eu la urmatoarea intalnire ... va salut
Bine ai venit ! Si eu sper sa ajung la urmatoarea intalnire ca pana acum le-am ratat pe toate . Oricum, ma bucur sa vad ce mare s-a facut clubul din Sv. Numai bine!
Salut. va steptam la Sibiu audi`stilor....apoi poate organizati si voi ceva in moldova....ca sunt multe de vizitat acolo. bafta
Salutare. Ma alatur si eu clubului Suceava Ma numesc Lucian/19 ani/elev, sper sa se mai organizeze intalniri. Aaa am uitat. datele de contact ID = lucianraileanu@yahoo.com ; tel = 0758962173 Bafta
Vei gasi ceva mai multa activitate in sv pe alt forum audi-vw (nu stiu exact motivul pentru care s-au desprins de clubaudi) , insa cred ca mi-ar sari lumea in cap daca i-as face reclama aici...google it !
Craciun fericit, sarbatori fericite si bineinteles an nou fericit tuturor audistilor!!!! ( De la Sibiu vine urarea )