Sepci Club Audi.

Discussion in 'Promovare Club Audi Romania' started by Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Joined:
    11 Feb 2008
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    Dragi audisti.

    Pentru ca tot am facut stickere, tricouri si suporti pentru numere, eu m-am gandit sa promovam acest club si prin inscriptionarea de sepci, mai ales ca vine vara si sunt foarte utile.

    Am vorbit cu cineva si pentru 50 de bucati - model exact ca in poza - pretul este de 25 de lei bucata (sapca + broderie). La 100 de bucati pretul poate scadea.

    Ce ziceti? Deschidem o lista cu doritori?
     
  2. 1QUATTRO9

    1QUATTRO9 3rd Gear Member

    Joined:
    24 Jan 2009
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 Sportback 2.0TDI 2012
    Primul

    Eu vreau.
     
  3. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Joined:
    8 Mar 2008
    Location:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Daca sunt brodare eu as vrea,doar ca audi(cu rosu) si cerculetele sa fie in spate
    Se poate vb sa se faca si albe si negre??la negru cu styker-ul ar fi mai greu da s-ar gasi solutii
     
    Last edited: 10 Mar 2009
  4. Bogdan.IS

    Bogdan.IS Audi Expert

    Joined:
    6 Sep 2007
    Location:
    Iași
    Masina:
    Audi A6 C5 1.9 TDi , Audi 80 B3 1.6 D
    e fain facuta ... dar e alba :( , mai mult va sta in masina de spalat decat pe cap ... as propune un negru :ermm: ...
     
  5. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Joined:
    16 Sep 2008
    Location:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ma bag si eu.
     
  6. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Joined:
    11 Feb 2008
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    Incerc sa vorbesc cu tipu, sa faca si negre. Problema este ca nu prea se va mai vedea stickerul, el fiind tot pe negru.

    Parerea mea este ca pe alb da mai bine
     
  7. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Joined:
    8 Mar 2008
    Location:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Atunci albe sa fie!!poti deschide o lista
     
  8. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Joined:
    15 Dec 2007
    Location:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    1. deocamdata
    2. cristi sauca
    3.
     
  9. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Joined:
    11 Feb 2008
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    Lista pentru sepci:

    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca
    3. 1QUATTRO9
    4. ovidiutm
    5. Bogdan.IS
    6. deocamdata
    7.
     
  10. TEFF

    TEFF 5th Gear Member

    Joined:
    26 Jan 2009
    Location:
    București
    Masina:
    Audi S3, 2.0T, 2007
    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca
    3. 1QUATTRO9
    4. ovidiutm
    5. Bogdan.IS
    6. deocamdata
    7. TEFF
    8.
     
  11. devilll

    devilll Bronze Member

    Joined:
    17 Oct 2008
    Location:
    pe undeva prin TM
    Masina:
    ce primesc
    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca
    3. 1QUATTRO9
    4. ovidiutm
    5. Bogdan.IS
    6. deocamdata
    7. TEFF
    8. Devilll
    9.
     
  12. KASSEL

    KASSEL Banned

    Joined:
    22 Oct 2007
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    AUDI TT 3.2 DSG Quattro 250CP / VW TOUAREG 3.0 TDI / VW GOLF 1.4
    Portocalii nu se poate ? Glumesc
    Mos Craciun cumpara una pe negru simpla o platesc eu ca sa vedem calitatea sepcii si pe urma sa comandam. Nu vreau sa ne trezim cu sepci gen cele de la campaniile electorale.
     
  13. sserj 4th Gear Member

    Joined:
    23 Aug 2008
    Location:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Buna idee..ma bag si eu..:)



    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca
    3. 1QUATTRO9
    4. ovidiutm
    5. Bogdan.IS
    6. deocamdata
    7. TEFF
    8. Devilll
    9. sserj
     
  14. lypy_23

    lypy_23 1st Gear Member

    Joined:
    27 Feb 2009
    Location:
    TIMISOARA
    Masina:
    AUDI A4-B5-1.8T-AWT
    ma bag si eu. vreau 2:)
     
  15. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Joined:
    5 Sep 2007
    Location:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 1 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 1 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12.
     
    Last edited: 11 Mar 2009
  16. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Joined:
    11 Feb 2008
    Location:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    Stai calm Kassel ca nu sunt jeguri de "musama";) am vorbit cu tipu si mi-a zis ca imi da ceva bun, ca doar suntem Club Audi:)
     
  17. daniel84

    daniel84 6th Gear Member

    Joined:
    1 Dec 2008
    Location:
    București
    Masina:
    A 3,1.9 TDI din 2000 ,ALH
    a 3

    si eu please ,si as vrea sa stiu cum procedam ca,sa intram in posesie .toate bune
     
  18. alex_flo

    alex_flo Silver Member

    Joined:
    13 Sep 2008
    Location:
    București
    Masina:
    AUDI 80 1.8S, PM, 1990, EURO2
    Ar trebui intrebat daca se fac si pe dimensiuni diferite. Stiu ca au reglajul din spate, dar totusi .....

    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 1 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 1 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo
    13.
     
  19. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Joined:
    8 Mar 2008
    Location:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    te-am trecut eu.Ai rabdare sa vedem daca ne strangem pana atunci

    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 1 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo
    13.Daniel 84
     
  20. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Joined:
    16 Oct 2007
    Location:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    1. Mos Craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 1 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 1 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo
    13. Xaby69 - 1 buc.

    Sper sa nu fie diferenta prea mare intre sepcile astea si cele primite la Cavnic :respekt: (ma refer la CALITATEA MATERIALULUI si la CROI, adica sa se muleze bine pe cap) ... Eu asi prefera pe negru cu cerculete albe!
     

Share This Page