Sepci Club Audi.

Discussion in 'Promovare Club Audi Romania' started by Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Joined:
    16 Sep 2008
    Location:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Daca vrei neagra, mai am 2 buc disponibile imediat. Daca vrei alta culoare numai daca incepem o noua lista.
     
  2. LuLy 1st Gear Member

    Joined:
    9 Jul 2011
    Location:
    Mureș
    Masina:
    A4 B5 1.6 ADP 1996 , A6 C7 2.0 2012
    Salut, de cate bucati e nevoie pentru o comanda noua?
     
  3. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Joined:
    16 Sep 2008
    Location:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    In principiu de 10 bucati insa din experienta iti spun ca de obicei, dureaza mult timp pana se aduna lista si apoi unii nu mai dau nici un semn cand vine vorba de plata, asadar astept sa fie 15 bucati ca sa dau alta comanda.
    Cum ziceam, acum mai am disponibile 2 bucati pe culoarea neagra.

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. LuLy 1st Gear Member

    Joined:
    9 Jul 2011
    Location:
    Mureș
    Masina:
    A4 B5 1.6 ADP 1996 , A6 C7 2.0 2012
    Inteleg,incep eu o lista noua sa vedem daca reusim ceva

    1. LuLy /1 buc. pe Alb si 1 buc. pe Negru cu rosu / Mures
    2.
    3.
     
  5. Marius_MRS

    Marius_MRS 1st Gear Member

    Joined:
    29 May 2010
    Location:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6, V6 2.5 tdi, 2002
    1. LuLy /1 buc. pe Alb si 1 buc. pe Negru cu rosu / Mures
    2. Marius_MRS 1 buc. pe alb si 1 buc. pe bej / Ploiesti
    3.
    4.
     
    Last edited by a moderator: 19 Feb 2014
  6. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Joined:
    16 Sep 2008
    Location:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Cea din poza e crem/beige insa daca vrei pe gri intreb daca este disponibila culoarea.
     
  7. Marius_MRS

    Marius_MRS 1st Gear Member

    Joined:
    29 May 2010
    Location:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6, V6 2.5 tdi, 2002
    ovidiutm Nu, nu, e bine crem/bej, nu vreau gri.
     
    Last edited by a moderator: 18 Feb 2014
  8. Marius_MRS

    Marius_MRS 1st Gear Member

    Joined:
    29 May 2010
    Location:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6, V6 2.5 tdi, 2002
    Care mai este pretul unei sepci?
     
  9. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Joined:
    16 Sep 2008
    Location:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Momentan e 30 ron, chiar daca euro a crescut multisor fata de anul trecut.
     
  10. Marius_MRS

    Marius_MRS 1st Gear Member

    Joined:
    29 May 2010
    Location:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A6, V6 2.5 tdi, 2002
    Mersi pentru raspuns.
     
  11. STORM

    STORM 1st Gear Member

    Joined:
    7 Mar 2014
    Location:
    Reghin
    Masina:
    Audi A6,2.5,2000
    Sapca

    Salut!As dori o sapca alba,daca se mai poate!
     
  12. LuLy 1st Gear Member

    Joined:
    9 Jul 2011
    Location:
    Mureș
    Masina:
    A4 B5 1.6 ADP 1996 , A6 C7 2.0 2012
    STORM este lista deschisa pentru sepci, te-am trecut eu pe lista, pentru ca sa se faca comanda e nevoie de 15 buc.

    1. LuLy /1 buc. pe Alb si 1 buc. pe Negru cu rosu / Mures
    2. Marius_MRS 1 buc. pe alb si 1 buc. pe bej / Ploiesti
    3. STORM / 1 buc pe alb / Reghin
    4.
    5.
     
  13. melinteluka 1st Gear Member

    Joined:
    7 Apr 2014
    Location:
    Bumbesti jiu
    Masina:
    audi a4, 2.5 tdi, 2001
    1. LuLy /1 buc. pe Alb si 1 buc. pe Negru cu rosu / Mures
    2. Marius_MRS 1 buc. pe alb si 1 buc. pe bej / Ploiesti
    3. STORM / 1 buc pe alb / Reghin
    4. melinteluka / 2 bucati pe negru ar merge cu stiker-ul auriu. Da foarte fain / Bumbesti Jiu
    5.
    6.
     
    Last edited by a moderator: 7 Apr 2014
  14. gabi_74

    gabi_74 Audi Expert

    Joined:
    6 Dec 2009
    Location:
    Romania
    Masina:
    Audi A6, C6, 2.0 TDI,CAGB,136 CP,2010
    Pentru cine doreste o sapca si nu vrea sa astepte,am eu una de vanzare noua nouta,nepurtata,achizitionata prin toamna trecuta,pret 40 lei.Atasez poza originala a sepci,luata de pe forum.Tel.0748337109
     
    Last edited: 24 Feb 2015

Share This Page