Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. Stanley

    Stanley 3rd Gear Member

    Înscris:
    30 Ian 2009
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi b4 Cabriolet 2.0E
    Originally Posted by RALLYMAN
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.
    31.Ronin - 1buc
    32.Dracku - 2buc
    33.Vlad04NOZ - 1buc
    34. CosminPCN - 1buc
    35. iLiviu - 1 buc
    36. cuculete - 1 buc
    37.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    38. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    39. latszy 1 buc (negru)
    40.al1n 1 buc (negru)
    41. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    42. RALLYMAN - 2 buc. negre
    43.H3ro1n - 1 bucata neagra
    44.bejan - 1 bucata neagra
     
  2. cristi231077

    cristi231077 Audi Expert

    Înscris:
    5 Sep 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    <<<<===
    Asteptam cu nerabdare, pe zona Timis o sa ne intelegem sa le poti trimite pe toate intr-un singur loc.
     
  3. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Deci, am luat niste modele de sepci :p si le aduc diseara la intalnire sa discutam despre ele.
    maine am sa pun si niste poze si oferta de pret :icon_thumright:
     
  4. Bogdan.IS

    Bogdan.IS Audi Expert

    Înscris:
    6 Sep 2007
    Locație:
    Iași
    Masina:
    Audi A6 C5 1.9 TDi , Audi 80 B3 1.6 D
    de abia astept sa vad cum vor arata :)
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Pana la urma se fac si albe sau doar negre?
    Sa faceti o poza deseara la intalnire sa vedem si noi:(
     
    Ultima editare: 20 Mar 2009
  6. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    le asteptam:D:D:D,,sa vedem monstrele:D
     
  7. B65WZS

    B65WZS 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 1.6i, ADP
    Salutare,

    Am intrat in posesia unei mostre(produs finit), si am sa vo arat la intalnirea din aceasta seara !!
     
  8. CosminPCN

    CosminPCN 5th Gear Member

    Înscris:
    18 Dec 2008
    Locație:
    Dr.Tr.Severin/Timisoara
    Masina:
    Audi A4 (B5) 1.6 AHL '98
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.
    31.Ronin - 1buc
    32.Dracku - 2buc
    33.Vlad04NOZ - 1buc
    34. CosminPCN - 1bucata neagra
    35. iLiviu - 1 buc
    36. cuculete - 1 buc
    37.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    38. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    39. latszy 1 buc (negru)
    40.al1n 1 buc (negru)
    41. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    42. RALLYMAN - 2 buc. negre
    43.H3ro1n - 1 bucata neagra
    44.bejan - 1 bucata neagra
     
  9. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.
    31.Ronin - 1buc
    32.Dracku - 2buc
    33.Vlad04NOZ - 1buc
    34. CosminPCN - 1bucata neagra
    35. iLiviu - 1 buc
    36. cuculete - 1 buc
    37.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    38. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    39. latszy 1 buc (negru)
    40.al1n 1 buc (negru)
    41. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    42. RALLYMAN - 2 buc. negre
    43.H3ro1n - 1 bucata neagra
    44.bejan - 1 bucata neagra
     
  10. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Asteptam poze si pareri in urma intalnirii din aceasta seara :)
     
  11. 1QUATTRO9

    1QUATTRO9 3rd Gear Member

    Înscris:
    24 Ian 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 Sportback 2.0TDI 2012
    Pune poze ca nu am putut veni la intalnire. E posibil sa mai iau una in plus si nu stiu, sa vad cum arata. Cine a fost la intalnire sa spuna impresii.
     
  12. KASSEL

    KASSEL Banned

    Înscris:
    22 Oct 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    AUDI TT 3.2 DSG Quattro 250CP / VW TOUAREG 3.0 TDI / VW GOLF 1.4
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.
    31.Ronin - 1buc
    32.Dracku - 2buc
    33.Vlad04NOZ - 1buc
    34. CosminPCN - 1bucata neagra
    35. iLiviu - 1 buc
    36. cuculete - 1 buc
    37.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    38. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    39. latszy 1 buc (negru)
    40.al1n 1 buc (negru)
    41. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    42. RALLYMAN - 2 buc. negre
    43.H3ro1n - 1 bucata neagra
    44.bejan - 1 bucata neagra

    Eu sunt pentru modelul adus de Florin pe negru. :hi:
     
  13. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Avem poze pe alb si negru?
     
  14. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Si eu eram curios dar, deocamdata :) cred ca baietii din B nu s-au trezit inca :)
     
  15. alex_flo

    alex_flo Silver Member

    Înscris:
    13 Sep 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI 80 1.8S, PM, 1990, EURO2
    Nu cred ca a facut cineva poze la sepci. Au fost trei mostre si saptamana viitoare mai apare cel putin o mostra. Abea dupa se va lua o hotarare. Primeaza calitatea, nu cel mai mic pret.

    Pareri in mod special nu prea va pot da, sunt sepci normale, simple, brodate cu emblema clubului in fata si cu cerculetele care vor fi in spate sau lateral.
    Apropo de asta, n-ar strica si parerile voastre daca sigla audi sa fie pusa pe lateral sau in spate.
     
  16. lucian190

    lucian190 Silver Member

    Înscris:
    26 Oct 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    AUDI A8 - 4H / D4 / 3.0 QUATTRO 250 cp. TDI 2012 cod motor CDTA
    da

    aveti rabdare domnilor ca nu arde nimic sa mai vedem modele si sigur ne lamurim/decidem nu cantitatea primeaza ci calitatea deci............................:beee:
     
  17. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Pe lateral ar parea prea incarcata...parerea mea e ca ar trebui in spate si nici exagerat de mare nu ar merge...(e doar o parere)


    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.
    31.Ronin - 1buc
    32.Dracku - 2buc
    33.Vlad04NOZ - 1buc
    34. CosminPCN - 1bucata neagra
    35. iLiviu - 1 buc
    36. cuculete - 1 buc
    37.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    38. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    39. latszy 1 buc (negru)
    40.al1n 1 buc (negru)
    41. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    42. RALLYMAN - 2 buc. negre
    43.H3ro1n - 1 bucata neagra
    44.bejan - 1 bucata neagra
    45.DODO - 2 buc.(albe)


    DODO te-am trecut eu;)
     
    Ultima editare: 22 Mar 2009
  18. DODO

    DODO 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Dec 2007
    Locație:
    CONSTANTA
    Masina:
    AUDI A4 avant
    vreau si eu 2 buc
    :yahoo:
     
  19. DODO

    DODO 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Dec 2007
    Locație:
    CONSTANTA
    Masina:
    AUDI A4 avant
    ,mersi......2albe
     
  20. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Deci, domnilor vineri seara am avut doua sepci ca model la intalnire.
    dupa parerea mea, a celorlalti care le-au vazut cat si a celui care le va face si care asta face de regula printre alte serigrafii, sigla Audi pe lateralul sepcii nu prea merge.
    am sa pun niste poze cu sigla Club Audi in fata si cea de Audi in spate.
    modelele sunt printate si lipite pe sepci pentru a fi vizionate ca incadrare si marime.
    sunt facute la o limita minima de marime in asa fel in cat sa se inteleaga scrisul din sigla clubului.
    a mai fost adusa si o monstra cu prima propunere de model dar din pacate siglele erau prea mici si foarte greu lizibile ca sa spun asa.
    referitor la culoarea sepcilor, va trebui sa ne hotaram cate vrem albe si cate negre , pretul va fi acelasi indiferent de culoare, iar sepcile sunt de o calitate buna, nu foarte buna deoarece preturile ar putea ajunge prea mari, gen 90 si ceva de roni ca cele de la Porsche.
    din pacate nu am primit pretul vineri dar il voi avea luni si am sa-l comunic aici
     

Distribuie pagina asta