Autentificare sau Înregistrare
Club Audi Romania - Forum cu discutii despre modelele Audi
Forumuri
>
Forum Club Audi
>
Masina mea / Prezentarea membrilor
>
Audi A6(4G) 3.0 TDI Quattro CLAA Dakota
>
Membri la care le-a plăcut mesajul #27
Subiect:
Audi A6(4G) 3.0 TDI Quattro CLAA Dakota
25 Dec 2025
stefan550
Platinum Member
, Masculin,
din
București
Mesaje:
988
Aprecieri primite:
1.094
21 Dec 2025
Peto
Silver Member
, Masculin,
din
Timișoara
Mesaje:
404
Aprecieri primite:
1.337
22 Oct 2025
Andu333
3rd Gear Member
, Masculin,
din
București
Mesaje:
67
Aprecieri primite:
34
15 Oct 2025
arazvan2002
Audi Expert
, Masculin,
din
București
Mesaje:
2.022
Aprecieri primite:
882
Închide
Numele sau adresa ta de email:
Ai deja un cont?
Nu, creează un cont acum.
Da, parola mea este:
Ai uitat parola?
Rămâi conectat
Club Audi Romania - Forum cu discutii despre modelele Audi
Forumuri
>
Forum Club Audi
>
Masina mea / Prezentarea membrilor
>
Audi A6(4G) 3.0 TDI Quattro CLAA Dakota
>
Forumuri
Forumuri
Linkuri rapide
Posturi recente
Regulament
Meniu