Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. B65WZS

    B65WZS 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 1.6i, ADP
    Eu si Mos Mos Craciun

    Ieri am avut o discutie cu firma care ne va face sepcile, in care am cerut sa ne faca mostre (cu produsul finit).
    Am cerut mostre pentru broderie cat si pentru al tip de imprimare (ce recomanda firma respectiva), aceste vor fi prezentate la prima intalnire saptamanala a embrilor din Buc plus poze postate pe forum, in urma discutiilor majoritatea va decide in mod democratic modelul final !
     
  2. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Super.
    Abia asteptam :)
     
  3. Bocanelu

    Bocanelu 4th Gear Member

    Înscris:
    27 Aug 2008
    Locație:
    Bacău
    Masina:
    Audi A4 2.0 TDI multitronic 7 trepte
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 1 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
     
  4. Stanley

    Stanley 3rd Gear Member

    Înscris:
    30 Ian 2009
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi b4 Cabriolet 2.0E
    Si eu as vrea o sapca daca se poate!:)
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
     
  6. B65WZS

    B65WZS 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 1.6i, ADP
    intrebare

    Putem face acest thread STICKY ?
     
  7. musicdok

    musicdok 5th Gear Member

    Înscris:
    27 Ian 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 B6 1.9 tdi
    si eu

    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
    28. Musicdok-1 buc
     
  8. r.pexu

    r.pexu 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Mar 2009
    Locație:
    brasov
    Masina:
    audi 80 cabrio
    vreau si eu o sapca neagra , numai sa fie reglabila la spate.
     
  9. cristi_

    cristi_ Banned

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    București
    Mai fratilor, este o lista pe care fiecare o copiaza si isi trece numele ! Este chiar asa de greu de facut treaba asta ? :uhm:
     
  10. r.pexu

    r.pexu 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Mar 2009
    Locație:
    brasov
    Masina:
    audi 80 cabrio
    --------------------------------------------------------------------------------

    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
    28. Musicdok-1 buc
    29.r.pexu-1 buc
     
  11. glumaretzuu Gold Member

    Înscris:
    16 Mar 2008
    Locație:
    Bacău / Iași
    Masina:
    Audi A4 B8 2.0TDI
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
    28. Musicdok-1 buc
    29.r.pexu-1 buc
    30. glumaretzuu-1buc.
     
  12. r.pexu

    r.pexu 1st Gear Member

    Înscris:
    12 Mar 2009
    Locație:
    brasov
    Masina:
    audi 80 cabrio
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
    28. Musicdok-1 buc
    29.r.pexu-1 buc
    30. glumaretzuu-1buc.
    ***
     
  13. Mos Craciun

    Mos Craciun Banned

    Înscris:
    11 Feb 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi 80 B4 2.0I ABT
    Vad ca ne-am strans ceva oameni pana acum. Exact cum a spus si Vali (B65WZS) si am fost si am vorbit pentru sepci, iar tipu ne-a spus ca o sa ne faca o mostra si o sa vedem cum arata.

    Pentru cei din Bucuresti, vorbim mai multe maine seara la intalnire.
     
  14. TEFF

    TEFF 5th Gear Member

    Înscris:
    26 Ian 2009
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi S3, 2.0T, 2007
    si cand putem sa vedem mostra respectiva? ar fi fost super tare sa fi avut una maine`seara la intalnire:hubbahubba:
     
  15. RONIN

    RONIN Banned

    Înscris:
    1 Feb 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    AUDI A 8 /2.8 I /193 CP /2001
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc.
    3. 1QUATTRO9 - 1 buc.
    4. ovidiutm - 2 buc.
    5. Bogdan.IS - 1 buc.
    6. deocamdata - 1 buc.
    7. TEFF - 1 buc.
    8. Devilll - 1 buc.
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc.
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc.
    17. lucian190 - 2 buc.
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc.
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc.
    23. lutzy - 1 buc.
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc
    28. Musicdok-1 buc
    29.r.pexu-1 buc
    30. glumaretzuu-1buc.
    31.Ronin 1buc
     
  16. Dracku

    Dracku Bronze Member

    Înscris:
    21 Oct 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Fosta mea, Audi A4 2,5TDI V6 Quattro 2001,180CP
     
  17. 1QUATTRO9

    1QUATTRO9 3rd Gear Member

    Înscris:
    24 Ian 2009
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 Sportback 2.0TDI 2012
     
  18. B65WZS

    B65WZS 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 1.6i, ADP
    @ TEFF

    Din pacate mostra nu va fi gata astazi, dar cu siguranta saptamana viitoare !:)

    @ 1QUATTRO9

    Voi cere o simulare si cu soparlitza, sa vedem ce implica !
     
  19. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Mai baieti,

    simularile sa vi le faca in PDF si le postati aici sa le vada si colegii din tara ;)
    asa cum am facut eu cu steguletele :p
    apropo, vreti sa intreb si eu acolo unde am facut steguletele ?
     
  20. B65WZS

    B65WZS 4th Gear Member

    Înscris:
    9 Noi 2007
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A4 1.6i, ADP
    Perfect de acord cu tine sefoo, cred ca m-am exprimat gresit, referindu-ma la soparla, cand am spus asta ma gandeam la costuri !
     

Distribuie pagina asta