Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. DODO

    DODO 1st Gear Member

    Locație:
    CONSTANTA
    Masina:
    AUDI A4 avant
    Eventual,ca sa nu iasa prea incarcata,sa ramana sigla cu forum Audi,si un insemn mic cu quattro,sau salamandra:p[/QUOTE]

    ar fii o.k doar cu sigla sa/i mutumim pe toti.
     
  2. 1QUATTRO9

    1QUATTRO9 3rd Gear Member

    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 Sportback 2.0TDI 2012
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3.
    4. ovidiutm - 2 buc. (albe)
    5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra)
    6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba)
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll - 2 buc (1 neagra + 1 alba)
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc. (neagra)
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc. albe
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc. neagra
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc. neagra
    23. lutzy - 1 buc. neagra
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.(alba)

    31.Dracku - 2buc
    32.Vlad04NOZ - 1buc neagra
    33. CosminPCN - 1bucata neagra
    34. iLiviu - 1 buc neagra
    35. cuculete - 1 buc
    36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    38. latszy 1 buc (negru)
    39.al1n 1 buc (negru)
    40. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    41. RALLYMAN - 2 buc. negre
    42.H3ro1n - 1 bucata neagra
    43.bejan - 1 bucata neagra
    44.DODO - 2 buc.(albe)


    Deocamdata stau si eu pe bara pentru ca nici mie nu prea imi place. As prefera sa dau mai mult dar sa fie mai frumoasa. Trebuia inceput threadul cu pozele astea, si dupa aceea sa ne trecem pe lista. Oricum sunt peste 50 sau 60 de bucati cate erau nevoie. Nu incurc pe nimeni cu 1 a mea.
     
  3. devilll

    devilll Bronze Member

    Locație:
    pe undeva prin TM
    Masina:
    ce primesc
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3.
    4. ovidiutm - 2 buc. (albe)
    5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra)
    6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba)
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll -1 neagra
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc. (neagra)
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc. albe
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc. neagra
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc. neagra
    23. lutzy - 1 buc. neagra
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.(alba)

    31.Dracku - 2buc
    32.Vlad04NOZ - 1buc neagra
    33. CosminPCN - 1bucata neagra
    34. iLiviu - 1 buc neagra
    35. cuculete - 1 buc
    36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    38. latszy 1 buc (negru)
    39.al1n 1 buc (negru)
    40. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    41. RALLYMAN - 2 buc. negre
    42.H3ro1n - 1 bucata neagra
    43.bejan - 1 bucata neagra
    44.DODO - 2 buc.(albe)
     
  4. iLiviu

    iLiviu 2nd Gear Member

    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 CP Quattro
    Baieti sper ca nu va retrageti pt ca ati vazut siglele printate si lipite pe sapca. Din cate am inteles sunt doar mostre, sepcile finale vor avea brodate siglele.
     
  5. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Iliviu, nu este nici o problema daca nu le place, eu de fapt am specificat clar ca sunt printate doar ca TITLU informativ pentru a se vizualiza marimea si pozitionarea siglelor dupa care vor fi serigrafiate, cusute pentru cei care nu inteleg !
    Cred ca ma zbat degeaba pentru a risca sa platesc 50/60 de sepci cu care eventual sa ma duc ulterior in targ la Vitan ca lumea se razgandeste :(
    nu este prima data cand se posteaza o lista, indiferent pentru ce, si lumea se razgandeste in ultima clipa
    este dreptul lor, nu am nimic de zis, dar pana la urma pentru 22 sau 25 de lei nu este un capat de tara.

    Ca sa inchei discutia, am primit oferta de pret, cele prezentate de mine prin poze si faptic la intalnirea de vinerea trecuta costa 22 de lei.
    In dorinta de a avea unele de o calitate si mai buna desi nimeni nu a avut nici o obiectie de facut la calitatea sepcilor, am intrebat ce costuri suplimentare se mai adauga la acest pret iar raspunsul a fost - 3 lei - deci un total de 25 de lei.

    vreau parerea tuturor celor care s-au inscris pe lista pr PM si voi updata eu lista pentru ca este greu de vizualizat/urmarit cine a mai facut modificari in lista sau eventual puteti scrie si aici parerea voastra dar fara sa mai treceti lista, o voi posta eu in fiecare dimineata cu noile comentarii primite de la voi.

    nu am de gand sa platesc sepcile si sa raman cu ele, cine confirma ca vrea rog seriozitate si atat .
     
  6. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Eu unul vreau indiferent de pret + - 3-10 ron daca calitatea este mai buna...;)nu dau inapoi:)
     
  7. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Valabil si la mine, ce e scris in lista ramane bine scris. Bineinteles, nu ma uit la cei 3 lei in plus daca e vorba de calitate.
    Nu se face rabat la calitate pentru o suma atat de mica.
     
  8. TEFF

    TEFF 5th Gear Member

    Locație:
    București
    Masina:
    Audi S3, 2.0T, 2007
    si eu raman ferm pe pozitii:P,
     
  9. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    puteti conta si pe mine...vreau una neagra:D:D:D.si 25 de lei nus un capat de lume avand in vedere k ii si reclama la AUDI si la ClubAudi:D:D:D....baieti is doar 25 de lei si avem cu ce ne mandri:D:D...treaba voastra dar eu vreau!!!!
     
  10. musicdok

    musicdok 5th Gear Member

    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 B6 1.9 tdi
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3.
    4. ovidiutm - 2 buc. (albe)
    5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra)
    6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba)
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll -1 neagra
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc. (neagra)
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc. albe
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc. neagra
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc. neagra
    23. lutzy - 1 buc. neagra
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc neagra
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.(alba)

    31.Dracku - 2buc
    32.Vlad04NOZ - 1buc neagra
    33. CosminPCN - 1bucata neagra
    34. iLiviu - 1 buc neagra
    35. cuculete - 1 buc
    36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    38. latszy 1 buc (negru)
    39.al1n 1 buc (negru)
    40. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    41. RALLYMAN - 2 buc. negre
    42.H3ro1n - 1 bucata neagra
    43.bejan - 1 bucata neagra
    44.DODO - 2 buc.(albe)[/QUOTE]

    am uitat sa mentionez ca doresc una de culoare neagra:)
     
  11. panti

    panti Silver Member

    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    as vrea si eu una daca se poate alba:)
     
  12. sserj 4th Gear Member

    Locație:
    Gura Humorului / Iasi
    Masina:
    Audi A4 B6 V6TDI
    Confirm si eu! ..Si daca e cu preferinte, neagra sa fie.
     
  13. Speed Hunter

    Speed Hunter 2nd Gear Member

    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi 80 b4 1,9 tdi
    Aveti si confirmarea mea:) 1 buc neagra
     
  14. raduc

    raduc 6th Gear Member

    Locație:
    Bușteni
    Masina:
    Audi A5 2.7 tdi 2010
    Confirm si eu UNA NEAGRA.:cold:
     
  15. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    ...daca trebuie confirmat...eu nu mi-ai schimbat "preferintele" adica o (1) buc NEAGRA:)...sper ca pana la intalnirea de la Snagov sa fie gata:p:nyah:
     
  16. Dracku

    Dracku Bronze Member

    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Fosta mea, Audi A4 2,5TDI V6 Quattro 2001,180CP
    1. mos craciun - 2 buc
    2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra).
    3.
    4. ovidiutm - 2 buc. (albe)
    5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra)
    6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba)
    7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre)
    8. Devilll -1 neagra
    9. sserj - 1 buc.
    10. cristi231077 - 1 buc. (neagra)
    11. lypy_23 - 2 buc.
    12. Alex_flo - 1 buc.
    13. Xaby69 - 1 buc.
    14. SAlex - 1 buc.
    15. Cristi - 1 buc.
    16. KASSEL - 1 buc NEAGRA
    17. lucian190 - 2 buc. albe
    18. Florin S - 1 buc.
    19. Speed Hunter - 1 buc. neagra
    20. Sini - 2 buc.
    21. daniel 84 - 1 buc.
    22. klaudyu - 1 buc. neagra
    23. lutzy - 1 buc. neagra
    24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra
    25. raduc - 1 buc
    26. Bocanelu - 1 buc
    27. Stanley - 1 buc neagra
    28. Musicdok -1 buc neagra
    29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra)
    30. glumaretzuu - 1buc.(alba)

    31.Dracku - 2buc(1neagra si 1alba)
    32.Vlad04NOZ - 1buc neagra
    33. CosminPCN - 1bucata neagra
    34. iLiviu - 1 buc neagra
    35. cuculete - 1 buc
    36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba)
    37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre )
    38. latszy 1 buc (negru)
    39.al1n 1 buc (negru)
    40. punk4life92 2 buc (alba+neagra)
    41. RALLYMAN - 2 buc. negre
    42.H3ro1n - 1 bucata neagra
    43.bejan - 1 bucata neagra
    44.DODO - 2 buc.(albe)[/QUOTE]
     
  17. bejan

    bejan 3rd Gear Member

    Locație:
    Zalău
    Masina:
    A4 B8, 170 HP, 2010 CAHA
    confirm, raman cu negru
     
  18. panti

    panti Silver Member

    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    confirm si eu vreau una alba.se poate?:shrug:
     
  19. daniel84

    daniel84 6th Gear Member

    Locație:
    București
    Masina:
    A 3,1.9 TDI din 2000 ,ALH
    a 3

    SALUT, confirm 1 buc neagra merci
     
  20. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    1 buc neagra
     

Distribuie pagina asta