Eventual,ca sa nu iasa prea incarcata,sa ramana sigla cu forum Audi,si un insemn mic cu quattro,sau salamandra[/QUOTE] ar fii o.k doar cu sigla sa/i mutumim pe toti.
1. mos craciun - 2 buc 2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra). 3. 4. ovidiutm - 2 buc. (albe) 5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra) 6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba) 7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre) 8. Devilll - 2 buc (1 neagra + 1 alba) 9. sserj - 1 buc. 10. cristi231077 - 1 buc. (neagra) 11. lypy_23 - 2 buc. 12. Alex_flo - 1 buc. 13. Xaby69 - 1 buc. 14. SAlex - 1 buc. 15. Cristi - 1 buc. 16. KASSEL - 1 buc NEAGRA 17. lucian190 - 2 buc. albe 18. Florin S - 1 buc. 19. Speed Hunter - 1 buc. neagra 20. Sini - 2 buc. 21. daniel 84 - 1 buc. 22. klaudyu - 1 buc. neagra 23. lutzy - 1 buc. neagra 24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra 25. raduc - 1 buc 26. Bocanelu - 1 buc 27. Stanley - 1 buc neagra 28. Musicdok -1 buc 29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra) 30. glumaretzuu - 1buc.(alba) 31.Dracku - 2buc 32.Vlad04NOZ - 1buc neagra 33. CosminPCN - 1bucata neagra 34. iLiviu - 1 buc neagra 35. cuculete - 1 buc 36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba) 37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre ) 38. latszy 1 buc (negru) 39.al1n 1 buc (negru) 40. punk4life92 2 buc (alba+neagra) 41. RALLYMAN - 2 buc. negre 42.H3ro1n - 1 bucata neagra 43.bejan - 1 bucata neagra 44.DODO - 2 buc.(albe) Deocamdata stau si eu pe bara pentru ca nici mie nu prea imi place. As prefera sa dau mai mult dar sa fie mai frumoasa. Trebuia inceput threadul cu pozele astea, si dupa aceea sa ne trecem pe lista. Oricum sunt peste 50 sau 60 de bucati cate erau nevoie. Nu incurc pe nimeni cu 1 a mea.
1. mos craciun - 2 buc 2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra). 3. 4. ovidiutm - 2 buc. (albe) 5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra) 6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba) 7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre) 8. Devilll -1 neagra 9. sserj - 1 buc. 10. cristi231077 - 1 buc. (neagra) 11. lypy_23 - 2 buc. 12. Alex_flo - 1 buc. 13. Xaby69 - 1 buc. 14. SAlex - 1 buc. 15. Cristi - 1 buc. 16. KASSEL - 1 buc NEAGRA 17. lucian190 - 2 buc. albe 18. Florin S - 1 buc. 19. Speed Hunter - 1 buc. neagra 20. Sini - 2 buc. 21. daniel 84 - 1 buc. 22. klaudyu - 1 buc. neagra 23. lutzy - 1 buc. neagra 24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra 25. raduc - 1 buc 26. Bocanelu - 1 buc 27. Stanley - 1 buc neagra 28. Musicdok -1 buc 29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra) 30. glumaretzuu - 1buc.(alba) 31.Dracku - 2buc 32.Vlad04NOZ - 1buc neagra 33. CosminPCN - 1bucata neagra 34. iLiviu - 1 buc neagra 35. cuculete - 1 buc 36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba) 37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre ) 38. latszy 1 buc (negru) 39.al1n 1 buc (negru) 40. punk4life92 2 buc (alba+neagra) 41. RALLYMAN - 2 buc. negre 42.H3ro1n - 1 bucata neagra 43.bejan - 1 bucata neagra 44.DODO - 2 buc.(albe)
Baieti sper ca nu va retrageti pt ca ati vazut siglele printate si lipite pe sapca. Din cate am inteles sunt doar mostre, sepcile finale vor avea brodate siglele.
Iliviu, nu este nici o problema daca nu le place, eu de fapt am specificat clar ca sunt printate doar ca TITLU informativ pentru a se vizualiza marimea si pozitionarea siglelor dupa care vor fi serigrafiate, cusute pentru cei care nu inteleg ! Cred ca ma zbat degeaba pentru a risca sa platesc 50/60 de sepci cu care eventual sa ma duc ulterior in targ la Vitan ca lumea se razgandeste nu este prima data cand se posteaza o lista, indiferent pentru ce, si lumea se razgandeste in ultima clipa este dreptul lor, nu am nimic de zis, dar pana la urma pentru 22 sau 25 de lei nu este un capat de tara. Ca sa inchei discutia, am primit oferta de pret, cele prezentate de mine prin poze si faptic la intalnirea de vinerea trecuta costa 22 de lei. In dorinta de a avea unele de o calitate si mai buna desi nimeni nu a avut nici o obiectie de facut la calitatea sepcilor, am intrebat ce costuri suplimentare se mai adauga la acest pret iar raspunsul a fost - 3 lei - deci un total de 25 de lei. vreau parerea tuturor celor care s-au inscris pe lista pr PM si voi updata eu lista pentru ca este greu de vizualizat/urmarit cine a mai facut modificari in lista sau eventual puteti scrie si aici parerea voastra dar fara sa mai treceti lista, o voi posta eu in fiecare dimineata cu noile comentarii primite de la voi. nu am de gand sa platesc sepcile si sa raman cu ele, cine confirma ca vrea rog seriozitate si atat .
Valabil si la mine, ce e scris in lista ramane bine scris. Bineinteles, nu ma uit la cei 3 lei in plus daca e vorba de calitate. Nu se face rabat la calitate pentru o suma atat de mica.
puteti conta si pe mine...vreau una neagra:D:D:D.si 25 de lei nus un capat de lume avand in vedere k ii si reclama la AUDI si la ClubAudi:D:D:D....baieti is doar 25 de lei si avem cu ce ne mandri:D:D...treaba voastra dar eu vreau!!!!
1. mos craciun - 2 buc 2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra). 3. 4. ovidiutm - 2 buc. (albe) 5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra) 6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba) 7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre) 8. Devilll -1 neagra 9. sserj - 1 buc. 10. cristi231077 - 1 buc. (neagra) 11. lypy_23 - 2 buc. 12. Alex_flo - 1 buc. 13. Xaby69 - 1 buc. 14. SAlex - 1 buc. 15. Cristi - 1 buc. 16. KASSEL - 1 buc NEAGRA 17. lucian190 - 2 buc. albe 18. Florin S - 1 buc. 19. Speed Hunter - 1 buc. neagra 20. Sini - 2 buc. 21. daniel 84 - 1 buc. 22. klaudyu - 1 buc. neagra 23. lutzy - 1 buc. neagra 24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra 25. raduc - 1 buc 26. Bocanelu - 1 buc 27. Stanley - 1 buc neagra 28. Musicdok -1 buc neagra 29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra) 30. glumaretzuu - 1buc.(alba) 31.Dracku - 2buc 32.Vlad04NOZ - 1buc neagra 33. CosminPCN - 1bucata neagra 34. iLiviu - 1 buc neagra 35. cuculete - 1 buc 36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba) 37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre ) 38. latszy 1 buc (negru) 39.al1n 1 buc (negru) 40. punk4life92 2 buc (alba+neagra) 41. RALLYMAN - 2 buc. negre 42.H3ro1n - 1 bucata neagra 43.bejan - 1 bucata neagra 44.DODO - 2 buc.(albe)[/QUOTE] am uitat sa mentionez ca doresc una de culoare neagra
...daca trebuie confirmat...eu nu mi-ai schimbat "preferintele" adica o (1) buc NEAGRA...sper ca pana la intalnirea de la Snagov sa fie gata
1. mos craciun - 2 buc 2. Cristian Sauca - 2 buc(alba+neagra). 3. 4. ovidiutm - 2 buc. (albe) 5. Bogdan.IS - 1 buc. (neagra) 6. deocamdata - 2 buc (1 neagra + 1 alba) 7. TEFF - 4 buc. (2 albe, 2 negre) 8. Devilll -1 neagra 9. sserj - 1 buc. 10. cristi231077 - 1 buc. (neagra) 11. lypy_23 - 2 buc. 12. Alex_flo - 1 buc. 13. Xaby69 - 1 buc. 14. SAlex - 1 buc. 15. Cristi - 1 buc. 16. KASSEL - 1 buc NEAGRA 17. lucian190 - 2 buc. albe 18. Florin S - 1 buc. 19. Speed Hunter - 1 buc. neagra 20. Sini - 2 buc. 21. daniel 84 - 1 buc. 22. klaudyu - 1 buc. neagra 23. lutzy - 1 buc. neagra 24. marian c4 - 2 buc. alba si neagra 25. raduc - 1 buc 26. Bocanelu - 1 buc 27. Stanley - 1 buc neagra 28. Musicdok -1 buc neagra 29.r.pexu -2 buc(una alba si una neagra) 30. glumaretzuu - 1buc.(alba) 31.Dracku - 2buc(1neagra si 1alba) 32.Vlad04NOZ - 1buc neagra 33. CosminPCN - 1bucata neagra 34. iLiviu - 1 buc neagra 35. cuculete - 1 buc 36.Victor - 3 buc (2 negre -1 alba) 37. costel_ivanus - 4 buc ( 2 albe - 2 negre ) 38. latszy 1 buc (negru) 39.al1n 1 buc (negru) 40. punk4life92 2 buc (alba+neagra) 41. RALLYMAN - 2 buc. negre 42.H3ro1n - 1 bucata neagra 43.bejan - 1 bucata neagra 44.DODO - 2 buc.(albe)[/QUOTE]