Multumiri!!! Arata frumos tare! Mai ales aia alba e mortala de vara!!! La mai multe initiative ca asta!
repede te iei de om , poate este cineva pe forum , care nu este multumit de sapca si renunta la ea , sau poate este cineva care nu mai este de gasit sa i se dea sapca , si poate o cumpara colegu dramatique
salut,am vazut postul cam tarziu,eram si eu pe primele liste le/ai dat pe tote mar interesa si pe mine doua cum comandasem,mai am vreo sansa .....
Deci, trebuie sa mai comand doua sepci pentru inca un coleg de pe forum si relansez intrebarea: MAI VREA CINEVA SEPCI ??? ASTEPT PANA LUNI DUPA CARE DAU COMANDA !!!
Vreau si eu 2 (una alba si una neagra) Astept pm, si un nr de tel daca se poate, ca in functie de cand o sa se faca livrarea sa stiu ce adresa pt expeditie sa las.
Asa cum am zis astept pana luni si ulterior va dau detalii de plata. lista noua : 1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru) 2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru) 3.