1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. xaby69

    xaby69 Gold Member

    Înscris:
    16 Oct 2007
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Audi A4 2.0i
    Mare om F. Sandu!
     
  2. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    asteptam, asteptam ...:3sadwalk:
     
  3. Bogdan.IS

    Bogdan.IS Audi Expert

    Înscris:
    6 Sep 2007
    Locație:
    Iași
    Masina:
    Audi A6 C5 1.9 TDi , Audi 80 B3 1.6 D
    multumiri lui nea' Florin :beerchug::friends:
     
  4. merlin_b

    merlin_b 2nd Gear Member

    Înscris:
    17 Noi 2008
    Locație:
    București / Moreni
    Masina:
    A6 3.0 TDI quattro 2005
    Multumiri!!! Arata frumos tare! Mai ales aia alba e mortala de vara!!!
    La mai multe initiative ca asta!:respekt:
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Le-am primit;)multumim,e totul ok
     
  6. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    am fost sunat de la cargus ... urmeaza sa o primesc! abia astept!:blush:
     
  7. glumaretzuu Gold Member

    Înscris:
    16 Mar 2008
    Locație:
    Bacău / Iași
    Masina:
    Audi A4 B8 2.0TDI
    Am primit cele 4 sepci.Arata f bine. Multumim,Florin.;)
     
  8. wwl

    wwl Silver Member

    Înscris:
    24 Mar 2009
    Locație:
    Pitești
    Masina:
    A4 1.8T B6
    am primit-o si eu! super!
    merci florin!
     
  9. ALH

    ALH 5th Gear Member

    Înscris:
    7 Oct 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    Audi A3 8L 1,9 TDI [ALH]
    hei hei , cum fac si eu rost de una? cat costa? :angrymod::jump:
     
  10. menumorut

    menumorut Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2009
    Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A4B8, 2.0 CAGA 105 kw, Dpf Off, Egr Off, Stage 1, 183.3 Hp
    multumesc domnu florin...a ajuns sapca.e frumoasa
     
  11. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Hei, hei ... citeste si tu acest thread ... asta daca efortul nu e prea mare
     
  12. Bogdan.IS

    Bogdan.IS Audi Expert

    Înscris:
    6 Sep 2007
    Locație:
    Iași
    Masina:
    Audi A6 C5 1.9 TDi , Audi 80 B3 1.6 D
    repede te iei de om :p , poate este cineva pe forum , care nu este multumit de sapca si renunta la ea , sau poate este cineva care nu mai este de gasit sa i se dea sapca , si poate o cumpara colegu dramatique
     
  13. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    intradevar buna idee pacat ca am intrat prea tarziu in acest club,comandam si eu ......:(
     
  14. DODO

    DODO 1st Gear Member

    Înscris:
    10 Dec 2007
    Locație:
    CONSTANTA
    Masina:
    AUDI A4 avant
    salut,am vazut postul cam tarziu,eram si eu pe primele liste le/ai dat pe tote mar interesa si pe mine doua cum comandasem,mai am vreo sansa .....
     
  15. calintes

    calintes Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2008
    Locație:
    Reghin
    Masina:
    Audi A6 3.0TDI quattro
    Multumiri Florin,le-am primit si sunt super.:)
     
  16. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Salut Dodo,

    se pare ca esti norocos ca exact doua albe mai am :)
    iti dau un pm cu detaliile de plata :friends:
     
  17. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Deci,

    trebuie sa mai comand doua sepci pentru inca un coleg de pe forum si relansez intrebarea:

    MAI VREA CINEVA SEPCI ???
    ASTEPT PANA LUNI DUPA CARE DAU COMANDA !!!​
     
    Ultima editare: 28 Mai 2009
  18. home_rt2

    home_rt2 4th Gear Member

    Înscris:
    12 Sep 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 Avant 1.9 TDI 2005
    Vreau si eu 2 (una alba si una neagra)
    Astept pm, si un nr de tel daca se poate, ca in functie de cand o sa se faca livrarea sa stiu ce adresa pt expeditie sa las.
     
  19. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Asa cum am zis astept pana luni si ulterior va dau detalii de plata.

    lista noua :

    1. Deocamdata - 2 buc (alb + negru)
    2. Home_rt2 - 2 buc (alb + negru)
    3.
     
  20. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    vreau si eu 2 si mersii!!!!mersi!!!
     

Distribuie pagina asta