Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    azi am primit sepcile sunt cool mersi mult:respekt::
     
  2. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Salut Csaba,

    ma bucur ca le-ai primit si ca iti plac, sa le porti cu placere :icon_thumright:
    Oricum esti singurul care mi-ai multumit ;), cat despre ceilalti, despre unii nu pot sa spun decat :Flush::Flush::Flush:
     
  3. danutzu_2001

    danutzu_2001 Bronze Member

    Înscris:
    16 Dec 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    A4 B9 2018 2.0 Diesel IF-14-MHB
    Hai nu te supara Florin,
    MULTUMESC MULT si eu.
    Super multumit de :detective2:
    :respekt:
     
  4. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Nenea si eu ti-am multumit:p:(:crying:
     
  5. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Bai, nu era vorba de voi, cei care le-au primit de mult sau cei din Bucuresti care le-am dat personal :p

    Lasati, ca mai sunt si altii care bat tastele pe aici toata ziulica si isi dau o mare importanta :Flush::Flush::Flush:
     
  6. bcsaby79

    bcsaby79 2nd Gear Member

    Înscris:
    12 Mai 2009
    Locație:
    hunedoara
    Masina:
    audi a4 diesel 2002
    asa e din pacate unii mai uita,dar de fapt sunt cei 7 ani de acasa stiu cum e,e norml sa multumesti cuiva care a avut de umblat destul ptr ca noi sa ne mandrim cu sepciile: la banca,sa dai comanda,sa le ridici sa le trimiti etc asta e din pacate.......
     
  7. costel_ivanus

    costel_ivanus 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Noi 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi a4 1.9tdi 131hp B6 2002
    Merci frumos Florin !!




    Sunt supermisto sepcile pe care mi le-ai dat .
    Sper ca pe viitor poate facem si ceva tricouri :hubbahubba:
    Sa traiesti 1000 de ani ! :respekt::respekt::respekt:
     
  8. home_rt2

    home_rt2 4th Gear Member

    Înscris:
    12 Sep 2008
    Locație:
    Iași
    Masina:
    A4 Avant 1.9 TDI 2005
    Nu stiu la cine faceti referire insa eu unul "m-am simtit" blamat asa ca,... imi cer mii de scuze ca nu am reusit sa intru mai devreme sa va multumesc, dar va rog sa ma credeti ca in zona in care ma aflu chiar nu am avut acces la internet pana acum;
    Sepcile nu le-am vazut inca, dar stiu ca au ajuns, drept urmare tin sa va MULTUMESC FOARTE MULT pentru efort si sper sa am ocazia sa dau si o bere pt. asta.
     
  9. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Stai linistit ca nu la tine faceam referire :friends:
    Sa le porti sanatos , berea o dau eu ;)
     
  10. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Si ale mele au ajuns ... cu putine peripetii pt ca pe colet era "deocamdata" ca si destinatar si fetele de la birou habar nu au avut cine e "deocamdata" :)
    Le-au dat inapoi, le-au luat mai tarziu ... din astea ...
    Nu multumesc pana nu le vad ... :)

    Cat despre apropouri-le lui Florin ... nu va mai faceti probleme ... la mine se refereau ... ;)
     
  11. victor_borovina 2nd Gear Member

    Înscris:
    24 Iun 2007
    Locație:
    Ploieşti
    Masina:
    A3 , 1.6 MPI , 2005
    Multumesc si eu lui Florin ... in cazul in care fratele meu nu a facut'o deja pt mine cand le'a platit.
    Am inteles ca le are acasa deja, peste o saptamana sau doua ajung si la mine in Italia, abia astept sa le vad :)
    Salutari la toti colegii !
     
  12. victor_borovina 2nd Gear Member

    Înscris:
    24 Iun 2007
    Locație:
    Ploieşti
    Masina:
    A3 , 1.6 MPI , 2005
    Salutare din nou la toata lumea !
    Au ajuns sepcile intr'un final....si sincer am fost placut surprins...ca material si tot, sunt super tari,imi vin bine amandoua, ms frumos :)
    A mai sosit si un Radio Cd Audi Concert 2 care l'am luat tot dupa forumul nostru, maine ma duc sa vad daca merge sa il pun pe TT'ul meu, daca nu, il pun la vanzare :(
    Eu sper sa reusesc sa il instaleze tipu.
    O seara faina.
     
  13. black sheep

    black sheep Banned

    Înscris:
    13 Apr 2009
    Locație:
    England
    Masina:
    A4 2.0 TFSI S-LINE & A2 ~ MB Aclass 170CDI~Subaru Legacy 2.0L 4WD
    o poza cu sapca pe cap!!!!
    NU indrazneste nimeni:):)....pentru reclama:redface:
     
  14. danutzu_2001

    danutzu_2001 Bronze Member

    Înscris:
    16 Dec 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    A4 B9 2018 2.0 Diesel IF-14-MHB
    sepci AUDI

    Salut,
    hai ca am spart eu gheata si am postat poze cu sapca neagra AUDI.
     
  15. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Cand se mai face o comanda?exista vreun plan,o data ceva?
     
  16. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Am eu o sapca pt.tine:)
     
  17. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Aia ce o ramas de la "prietenul" tau? :p
     
  18. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    O vreau eu!Si poate o pui in colet cu placa aia cu club audi daca o mai ai si mi le trimiti.SI imi spui cat costa sa iti pun banii in cont sau pui ramburs,cum vrei!sa imi spui cum facem>Mersi
     
  19. antonzoltan

    antonzoltan Bronze Member

    Înscris:
    18 Mai 2009
    Locație:
    Făgăraș
    Masina:
    Audi 80 B4, 1600 tip ADA, 1994
    daca se mai face o tura as fi interesat:hi:
     
  20. sorinm12

    sorinm12 1st Gear Member

    Înscris:
    13 Dec 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A3 8L 1.9 TDI 90 cp & A4 B6 1.9 TDI 131 cp
    sal

    se mai face vreo comanda? as fii si eu interesat...
     

Distribuie pagina asta