Imi poate spune si mie cineva daca se mai gasesc sepci?Sunt de putin timp pe forum si as vrea si eu o sapca cu Club Audi....se mai fac?...Are cineva de vanzare?
Sepcile au fost facute de cineva din Buc. care sa retras,daca se va gasi vreun binevoitor care sa se ocupe in continuare se vor face,pana atunci asteptam..
O sa discut cu cineva saptamana viitoare sa vedem ce putem face si daca totul iasa ok, ma ocup eu si de sepcute.
Baieti, vesti bune... o sa ma ocup si de sepci. Acum, eu o sa fac: - 5 mostre de barbati (culori diferite), in mare o sa fie pe fundal negru, pe fundal gri, pe fundal rosu si pe fundal alb. - 2 mostre de dama (culori diferite), una fundal roz, una fundal alb. Precizez ca cele de dama au croiul mai mic, nu sunt doar alte culori fata de cele de barbati, sunt expres de dama. Sepcile vor fi brodate la fel ca si cele dinainte, sigla clubaudi in fata si cerculetele in spate. Decat daca doriti sa schimbam ceva dar sa tineti cont ca daca le vom modifica le vom modifica absolut pe toate. Vreau sa ma misc repede si sa am mostrele la mine pentru intalnirea de la Sibiu (24 iulie).
Din pacate inca nu stiu pretul, mai ales faptul ca s-a marit TVA-ul dar o sa fac tot posibilul sa nu depaseasca 30 ron. Oricum, o sa revin cu poze si pretul final imediat ce intru in posesia mostrelor. Daca vii la Sibiu inscrie-te ca ramai fara camera.
Asteapta sa pun mostrele si pretul. Atunci veti putea sa va inscrieti intr-o lista, de gen user/culoare/bucati/oras. Urmareste topicul in continuare.
Abia azi am zis ce culori vreau si au promis ca fac tot posibilul sa le am pe weekend, dar pe joi in nici un caz. Daca le ai cu negociatul, ne adunam la o masa de bere si negociem cine plateste.
Eu sper doar ca acestea sa se aseze mai bine pe cap si sa fie putin mai "finisate" si de calitate ca primele. Sper ca nu am suparat pe nimeni ca apoi il impac greu la Valiug cu bere.
Si au sosit sepcile. Scuze daca nu se vede bine dar m-a prins seara iar pozele care sunt facute cu blit-ul au iesit ca si cum ar fi usor alta culoare. Varianta de dame: Disponibil in 2 colori: Dama Red: Dama Pink: ----------------------------------------------------------------- Varianta de barbati: Disponibil in 5 culori. Barbati Red: Barbati Black R: Barbati Black S: Barbati Bej: Barbati White: ------------------------------------------------------------------ Pret sapca (oricare dintre ele): 30 ron. Acum putem sa ii dam drumul listei: 1. user / model / bucati / Oras si Judet