1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. johnnyus

    johnnyus 1st Gear Member

    Înscris:
    31 Oct 2009
    Locație:
    zalau
    Masina:
    Mercedes E270 2003 elegance
    vreau si eu o sapca
     
  2. Legend

    Legend 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Mar 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4,B6,AVB,2002
    Sepci se mai fac sau nu?
     
  3. TMD

    TMD 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Mai 2010
    Locație:
    PITESTI
    Masina:
    A4 1.8T 2003
    Vreau si eu dar poate face ceva pe gri stikerul negru sau invers.Cred ca ar da mult mai bine
     
  4. Dan_ms

    Dan_ms 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Apr 2010
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    Audi A4 B7, 1,9TDI, 2006
    Imi poate spune si mie cineva daca se mai gasesc sepci?Sunt de putin timp pe forum si as vrea si eu o sapca cu Club Audi....se mai fac?...Are cineva de vanzare?
     
  5. Cristian S.

    Cristian S. Audi Expert

    Înscris:
    8 Mar 2008
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4
    Sepcile au fost facute de cineva din Buc. care sa retras,daca se va gasi vreun binevoitor care sa se ocupe in continuare se vor face,pana atunci asteptam..
     
  6. sorinudrea

    sorinudrea 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Allroad,2.5TDI,2004
    pacat ,vreau si eu..
     
  7. alex100145 Bronze Member

    Înscris:
    3 Mai 2009
    Locație:
    resita
    Masina:
    Audi A4,BKE,1.9TDI PD 116 CP
    si eu ma bag sper sa mai fie cineva din resita
     
  8. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    O sa discut cu cineva saptamana viitoare sa vedem ce putem face si daca totul iasa ok, ma ocup eu si de sepcute.
     
  9. sorinudrea

    sorinudrea 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Allroad,2.5TDI,2004
    ovidiu :)) multam :)
     
  10. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    Vreau si yo sapcaaaaaaa........
     
  11. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Baieti, vesti bune... o sa ma ocup si de sepci. ;)
    Acum, eu o sa fac:
    - 5 mostre de barbati (culori diferite), in mare o sa fie pe fundal negru, pe fundal gri, pe fundal rosu si pe fundal alb.
    - 2 mostre de dama (culori diferite), una fundal roz, una fundal alb. Precizez ca cele de dama au croiul mai mic, nu sunt doar alte culori fata de cele de barbati, sunt expres de dama.

    Sepcile vor fi brodate la fel ca si cele dinainte, sigla clubaudi in fata si cerculetele in spate. Decat daca doriti sa schimbam ceva dar sa tineti cont ca daca le vom modifica le vom modifica absolut pe toate. Vreau sa ma misc repede si sa am mostrele la mine pentru intalnirea de la Sibiu (24 iulie).
     
  12. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    Foarte tare Ovi abia astept sa port una. Cel mai probabil o sa vin si eu la sibiu, abia astept.:arco:
     
  13. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Din pacate inca nu stiu pretul, mai ales faptul ca s-a marit TVA-ul dar o sa fac tot posibilul sa nu depaseasca 30 ron. Oricum, o sa revin cu poze si pretul final imediat ce intru in posesia mostrelor.

    Daca vii la Sibiu inscrie-te ca ramai fara camera. ;)
     
  14. raresicu76

    raresicu76 3rd Gear Member

    Înscris:
    11 Dec 2007
    Locație:
    Constanta
    Masina:
    Audi a3 Sportback 1.2TFSI S-tronic Pro S-line
    As dori si eu o sepcuta
     
  15. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Asteapta sa pun mostrele si pretul. Atunci veti putea sa va inscrieti intr-o lista, de gen user/culoare/bucati/oras.
    Urmareste topicul in continuare.
     
  16. sorinudrea

    sorinudrea 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Allroad,2.5TDI,2004
    sa aduci joi si mostrele ..:)
    fa presing pe ei ...daca vrei te ajut cu negociatul :))
     
  17. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Abia azi am zis ce culori vreau si au promis ca fac tot posibilul sa le am pe weekend, dar pe joi in nici un caz.
    Daca le ai cu negociatul, ne adunam la o masa de bere si negociem cine plateste. :)
     
  18. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Eu sper doar ca acestea sa se aseze mai bine pe cap si sa fie putin mai "finisate" si de calitate ca primele.
    Sper ca nu am suparat pe nimeni ca apoi il impac greu la Valiug cu bere.
     
  19. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Si au sosit sepcile. Scuze daca nu se vede bine dar m-a prins seara iar pozele care sunt facute cu blit-ul au iesit ca si cum ar fi usor alta culoare.

    Varianta de dame:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]



    Disponibil in 2 colori:

    Dama Red:

    [​IMG] [​IMG]

    Dama Pink:

    [​IMG] [​IMG]



    -----------------------------------------------------------------


    Varianta de barbati:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Disponibil in 5 culori.

    Barbati Red:

    [​IMG] [​IMG]

    Barbati Black R:

    [​IMG] [​IMG]

    Barbati Black S:

    [​IMG] [​IMG]

    Barbati Bej:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Barbati White:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ------------------------------------------------------------------

    Pret sapca (oricare dintre ele): 30 ron.
    Acum putem sa ii dam drumul listei:

    1. user / model / bucati / Oras si Judet
     
  20. sorinudrea

    sorinudrea 2nd Gear Member

    Înscris:
    29 Mai 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    Allroad,2.5TDI,2004
    1.sorinudrea/Barbati Red/1 buc/ Timisoara
    2.sorinudrea/Barbati White/1 buc / Timisoara
     

Distribuie pagina asta