1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Audi A4 Allroad - un nou proiect

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Red_, 19 Apr 2017.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Red_

    Red_ Gold Member

    Înscris:
    7 Feb 2010
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4 Allroad
    Intre timp masina a mai primit si o noua camera de reverse, ceva mai inteligenta, cu senzor de miscare integrat care face ca liniile de ghidaj sa aiba dinamica comform cu virajele efectuate, am luat si cauciucuri noi de vara, pt. noile jante Speedline ( asteptam vara : )... dar a aparut si o mica problema, una din sondele litrometrice da rateuri din cand in cand.. si trebuie sa o schimb... cel mai groaza imi e sa scot bancheta afara.. :)
    In rest, apa, paie si bataie :)

    thumbnail.jpg
     
    bcosmin, stefan550, mihaicristian și alți 13 apreciază asta.
  2. Red_

    Red_ Gold Member

    Înscris:
    7 Feb 2010
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4 Allroad
    Din pacate sau din fericire am ajuns si aici: am scos masina la vanzare! Vedem dacă se concretizează ceva dacă nu mergem in continuare cu proiectul : Facelift sau ...măcar revopsire totala !

    Totuși sper sa gasesc un nou proprietar care sa aprecieze aceasta masina, acest proiect. Am gasit o alta masina ( tot Audi stați liniștiti :) ) la care deja visez cu ochii deschisi si daca nu am fi avut aceasta criza ... as fi cumparat-o deja !
     
    stefan550, Adi24 și paulkf apreciază asta.
  3. Red_

    Red_ Gold Member

    Înscris:
    7 Feb 2010
    Locație:
    Arad
    Masina:
    Audi A4 Allroad
    Acum se poate inchide acest topic, imi e greu sa scriu aceste randuri, dar mergem inainte spre ceva mai bun, mai nou, mai interesant - A6 Allroad 4G !
    Allroad-ul B8 m-a servit fara greseala si mi-a oferit nenumarate satisfactii !
    A fost una dintre masiniile care a stat cel mai mult in posesia mea, 3ani +.
    Multumesc tuturor pentru sustinere, sfaturi, ajutor si apreciere,


    Farewell my friend ! All the best to the next owner !


    allroad 2.jpg
     
    andrei91gl, cogdao, Iulian06 și alți 16 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta