1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Audi RS6 C7

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de MARRIUS24, 21 Iul 2020.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Cata_ADC

    Cata_ADC Moderator Staff Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Brasov - Zarnesti
    Masina:
    alta marca I3 , e-drive 2018
    Si totuși renunță la fumuriul foliei de pe stopuri.
    Face litf ul vine already smoke black, fa o proba pe una din ele, cu siguranță iti va placea...

    Nu cred ca are legătură watercool ul cu heat ul de care vorbești tu, problema e cu totul alta acolo.
    Ai intercoolers pregătite sa ducă 750+ safe, într-adevăr depinde de tine și de cum te simți în ea pentru ca e o masina mare.
    Eu am mers cu 800+ pe gabaritul de 2t și parca mai era loc de mai bine :)

    Sa o rulați sănătoși! Felicitări pt achiziție
     
    Element apreciază asta.
  2. lucianmarius

    lucianmarius Gold Member

    Înscris:
    6 Mai 2014
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi Q7 2018 3.0 TDI / Ford Mustang Bullitt V8 2020 / ex Audi S5 V8 2007 4.2 FSI (CAUA)
    Rs6 - le tine si la 800+ datorita dimensiunii mari, greutatii si sistemului quattro.

    Dar stiti cum e...stai 1 zi cu 600 cp ti se par fantastici, stai 1 an i-ai imblanzit si apoi ai mai baga cativa in herghelie
     
    stefan550 și dvr apreciază asta.
  3. jooopy1

    jooopy1 3rd Gear Member

    Înscris:
    8 Sep 2012
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A7 3.0 tfsi
    Chiar moare , au probleme cu heat exchanger-ul , in vara la +35 după câteva ture , când am intrat in pauza , cel cu rs7 se plângea ca nu mai trage . Am vb cu el , a zis ca și pe strada după câte run-uri la +30 se simte bine pierderea din putere .
    A merge cu o mașina de 700-800 etc cai , și a ii da câteva kik down , sau 15 curbe in forța nu o sa simți , dar dacă scoți untul din ea o simți imediat . Oricum o mașina foarte frumoasa și cu mult potențial .
     
    Flo1980 apreciază asta.
  4. Nemesis 31

    Nemesis 31 3rd Gear Member

    Înscris:
    31 Mar 2010
    Locație:
    IN
    Masina:
    Audi
    senzationala ! culoarea, jantele, stopurile fumurii :hubbahubba:
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta