1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Chiptuning auto - MOC Performance

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de Mocanu.adi, 22 Feb 2022.

  1. Mocanu.adi

    Mocanu.adi Bronze Member

    Înscris:
    13 Feb 2015
    Locație:
    Oradea
    Masina:
    Audi A6 C6 4F - 2011- S-line - 2.0 TDI (CAH) 170 CP
    Buna ziua,

    Ai nevoie de mai multa putere ?

    MOC Performance incearcă să depășească așteptările clienților în legătură cu plăcerea de a conduce, îmbunătățind toate caracteristicile dinamice ale unui șofer obișnuit sau, după caz, pentru aplicațiile de curse.

    MOC Performance a fost înființat în urma pasiunii noastre pentru mașini si pentru tuningul auto. Încearcăm să depășim așteptările clienților îmbunătățind toate caracteristicile dinamice ale mașinii. Pentru a oferi clienților noștrii cele mai bune soluții in materie de tuning auto, atât Stage 1 cât și pentru proiecte mai complexe. Folosim cele mai profesionale aparate pentru diagnosticare si tuning de managment al motorului. Majoritatea efectuandu-se prin OBD.

    De ce MOC Performance ? Serviciile și produsele oferite de noi sunt la cele mai înalte standarde , dovada calității serviciilor noastre o pot confirma clienții care ne-au trecut pragul.

    Preturile variaza in functie de cerinte, de tipul de ECU/TCU aflat pe masina si acestea incep de la 250 €uro.

    Avand in vedere faptul ca sunt membru al acestui forum de multi ani, am participat si la intalniri si am fost ajutat de foarte multi dintre voi o sa ajut si eu comunitatea de aici, atat cat pot, cu un discount de 15% pentru membrii forumului.

    Contact :

    Telefon: 0748679735
    Email: mocperformance@gmail.com
    Web: https://www.mocperformance.ro/
    Locatie: Oradea, Bihor, Romania.
     
    Bogdannebunu apreciază asta.

Distribuie pagina asta