1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Odorizante si/sau Parfumuri in interiorul autoturismului - ce merita si ce nu merita cumparat

Discuție în 'Detailing' creată de TA2A2, 18 Mar 2008.

  1. Alex_WeS

    Alex_WeS Silver Member

    Înscris:
    30 Iun 2015
    Locație:
    Râmnicu Sărat
    Masina:
    SQ5 - 3.0 BiTdi 313 HP (CGQB) - 2015
  2. waf

    waf Audi Expert

    Înscris:
    15 Apr 2012
    Locație:
    București
    Masina:
    oooo A4,2003,1.9 TDI quattro,AVF 131cp; Vw Golf IV,2003,1.9 TDI 4motion,ARL 150 cp
    Pentru cei care au buget de alocat peste media odorizantelor normale, recomand produsele de la Rituals.
     
    pronet apreciază asta.
  3. Chriss_Deejay

    Chriss_Deejay Silver Member

    Înscris:
    27 Ian 2013
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi Q5, FY, 55-TFSIe, DLGA
    Revin cu feedback: solutia pentru intretinere plastice interioare OE Audi este departe de mirosul de masina noua.
    So, are cineva cunostinte prin vreo reprezentanta pentru a afla ce solutie este folosita la detailing interior inainte de predarea masinii, fie ea noua sau sh?
    Multumesc.
     

Distribuie pagina asta