1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Sepci Club Audi.

Discuție în 'Promovare Club Audi Romania' creată de Mos Craciun, 10 Mar 2009.

  1. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    eu ma bag pe lista dupa ce le vad.
     
  2. drid

    drid Silver Member

    Înscris:
    17 Oct 2008
    Locație:
    Buzău
    Masina:
    Audi A8 3.0 Tdi 2012**Audi A3 Sportback 2.0 Tdi 2011**Vw Touareg 2.5 Tdi 2006
    1.sorinudrea/Barbati Red/1 buc/ Timisoara
    2.sorinudrea/Barbati White/1 buc / Timisoara
    3.drid/Barbati Red/1 buc/ Buzau(Rm. Sarat)
     
  3. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    1.sorinudrea/Barbati Red/1 buc/ Timisoara
    2.sorinudrea/Barbati White/1 buc / Timisoara
    3.drid/Barbati Red/1 buc/ Buzau(Rm. Sarat)
    4.pharrell/barbati black R/1 buc/Timisoara
     
    Ultima editare de un moderator: 26 Iul 2010
  4. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ce ziceti baieti, le mai facem?
     
  5. pharrell

    pharrell Silver Member

    Înscris:
    24 Apr 2010
    Locație:
    Timișoara
    Masina:
    A4 B8 2010/2.0 TDI quattro 170cp
    sepcutze

    Eu unul vreau, dar cred ca nu e de ajuns, trebuie sa fim mai multi pentru a porni comanda. Haideti audistilor ca prinde bine o sapca mai ales vara si nu orice sapca ci cu sigla celor 4xoooo ;)
     
  6. mariusik

    mariusik Bronze Member

    Înscris:
    25 Dec 2008
    Locație:
    Buzău
    Masina:
    Audi
    1.sorinudrea/Barbati Red/1 buc/ Timisoara
    2.sorinudrea/Barbati White/1 buc / Timisoara
    3.drid/Barbati Red/1 buc/ Buzau(Rm. Sarat)
    4.pharrell/barbati black R/1 buc/Timisoara
    5.mariusik/barbati Red/1 buc/ Buzau
     
  7. alex100145 Bronze Member

    Înscris:
    3 Mai 2009
    Locație:
    resita
    Masina:
    Audi A4,BKE,1.9TDI PD 116 CP
    1 buc alb pt. mine
     
  8. CristiAuD

    CristiAuD Silver Member

    Înscris:
    30 Dec 2008
    Locație:
    Ro
    Masina:
    alta marca
    am editat eu.ovidiu,cati trebuiesc pe lista ca sa poti face comanda?

    1.sorinudrea/Barbati Red/1 buc/ Timisoara
    2.sorinudrea/Barbati White/1 buc / Timisoara
    3.drid/Barbati Red/1 buc/ Buzau(Rm. Sarat)
    4.pharrell/barbati black R/1 buc/Timisoara
    5.mariusik/barbati Red/1 buc/ Buzau
    6.Cristi_AuD/Barbati Red/1buc/Ploiesti,Prahova
    7.alex100145/Barbati White/1buc/Resita
     
  9. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Na, cam mica lista... Vine iarna si caciuli nu fac. :)
     
  10. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ok, pentru ca am vazut ca nu e bataie prea mare pentru sepci, o sa incerc sa va rezolv comezile la toti (chiar daca comanda e mica) pana cel tarziu la jumatatea lunii noiembrie.
    Asadar, acasa, mai am din monstre:

    1. Black R - 1 bucata
    2. Black S - 1 bucata
    3. Red - 1 bucata
    4. Bej - 1 bucata
    5. White - 2 bucati.
    Mentionez ca cele albe, cum s-a uitat fiecare la ele e posibil sa se fi murdarit putin. La acestea fac reducere 5 ron.

    Pe acestea le dau oricand, pentru alte comenzi pe care le iau pana la 1 noiembrie (am vazut ca sunt mai multi doritori la rosu) astept un semn de la voi ca sa va dau un cont in care sa virati banii si sa spercificati daca doriti sa le pun cu Posta sau cu FanCourier.
     
  11. CristiAuD

    CristiAuD Silver Member

    Înscris:
    30 Dec 2008
    Locație:
    Ro
    Masina:
    alta marca
    ovidiu daca se poate o iau eu pe cea red.sa imi dai pm cu nr de cont.
     
  12. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ok Cristi. Ti-o trimit tie pe cea rosie, numai sa imi spui cu ce vrei sa o trimit, daca doresti sa o pun cu posta atunci mai pune la cei 30 ron si taxele postale pe care sunt obligat sa le platesc eu la depunerea pachetului, zic eu ca 5 ron ar fi suficienti. Daca vrei sa iti trimit cu Fan Courier, atunci e ok ca transportul il platesti tu cand iti ajunge pachetul.
    Contul, il ai pe PM.
     
  13. Manuel Cristea

    Manuel Cristea 2nd Gear Member

    Înscris:
    4 Sep 2010
    Locație:
    Bucuresti/iasi
    Masina:
    A8,D3-2004 S420,w140
    Salut,se poate si alte culori?
     
  14. mariusik

    mariusik Bronze Member

    Înscris:
    25 Dec 2008
    Locație:
    Buzău
    Masina:
    Audi
    ovidiu, vreau si eu una white, cum facem ? Poti s-o pui nemoexpress? Astept PM. Mersi
     
  15. CristiAuD

    CristiAuD Silver Member

    Înscris:
    30 Dec 2008
    Locație:
    Ro
    Masina:
    alta marca
    ovidiu ti-am trimis pm dar se pare ca esti foarte cautat pe forum ca ai inbox-ul plin:laugh:
     
  16. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    @Manuel Cristea, in postul #310, e ceea ce am disponibil imediat. Pozele se gasesc in pozele #299. Tu decizi.

    @mariusik, nu stiu unde e nemoexpres dar ma interesez. Vrei sa iti dau cont unde sa virezi banii sau vrei sa platesti ramburs?

    @CristiAuD, am sters cateva mesaje din inbox ca sa fac nitel loc. Sapatama viitoare fac curatenie generala la PM-uri. :)
    In ceea ce priveste contul meu de la ING, atentie la comisioane, daca nu folosesti card de ING (adica la selfbank) se plateste comision, chiar si la casieriile ING iau 7 ron comision.
     
  17. mariusik

    mariusik Bronze Member

    Înscris:
    25 Dec 2008
    Locație:
    Buzău
    Masina:
    Audi
    Cu ramburs e cel mai bine!
     
  18. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Ok, e decizia ta, dar o sa platesti mai mult la transport ca bani trebuie sa se intoarca si la mine. Lasa-mi pe PM adresa la care sa iti trimit.
     
  19. djlex 4th Gear Member

    Înscris:
    20 Aug 2008
    Locație:
    Constanta
    Masina:
    2014 Audi A5 2.0 TFSI CPMB
    Mai aveti cumva sepci? :-)
     
  20. ovidiutm

    ovidiutm Moderator Staff Member

    Înscris:
    16 Sep 2008
    Locație:
    Timisoara
    Masina:
    A4 B6, 1.9 TDI ~ AVF/BGA + alte marci.
    Mai sunt astea 3 din pozele de mai jos.
    Sepcile sunt noi, evident.
    Pret 30 ron.

    [​IMG]

    [​IMG]
     

Distribuie pagina asta