1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Service auto - specializat AUDI

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de packard, 15 Noi 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. m33tza 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Sep 2009
    Locație:
    Brasov
    Masina:
    A6, C5, 2004
    Respect !

    Salut,

    Am fost in seara asta "la-service" pentru o problema la planetara. Sunt foarte multumit de treaba pe care au facut-o. Pe langa faptul ca au fost prompti in legatura cu rezolvarea problemei mele, sunt niste oameni foarte deschisi. Mentionez ca toata treaba nu a durat mai mult de 3 ore (incluzand comanda plasata si transportul pieselor pana la service). M-am simtit literalmente ca intre prieteni. Toate intrebarile mele legate de masina si-au gasit raspunsul, ii recomand pentru orice fel de reparatie.

    Le doresc viata lunga pe piata din Romanica, multi avem nevoie de oameni ca ei.

    Keep up the good job,

    Mihai.
     
  2. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumim mult pentru apercieri
     
  3. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    valabil

    valabil in continuare
     
  4. m33tza 1st Gear Member

    Înscris:
    17 Sep 2009
    Locație:
    Brasov
    Masina:
    A6, C5, 2004
    Multumiri !

    Salut baieti,

    Multumesc inca o data pentru ajutorul si rezolvarea rapida a problemelor. Apelati cu incredere pentru orice problema aparuta la masina. Baietii sunt profesionisti !

    Respect,
    Mihai.
     
  5. concon Guest

    baietii sunt super de treaba, am fost cu un a6 am curatat admisia, egr , schimbat lichid de frana, ulei servo....acum masina merge mult mai bine,
    recomand cu caldura....

    p.s.mariane, trebuia sa mi trimiti un mail
     
  6. Catalin_1987

    Catalin_1987 Moderator&Quattro Driver Staff Member

    Înscris:
    27 Mar 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    A4,1.9 TDI AVF,2003
    Am ajuns si eu la baietii de la "La service" pentru inlocuirea unui furtun de presiune la partea de servodirectie.Furtunul s-a inlocuit fara probleme in aproximativ 30 de minute,s-a inlocuit si uleiul de servo+o constatare a eventualelor probleme.
    Problema nu s-a rezolvat,insa nu din cauza baietilor ci din cauza magazinului de unde am cumparat furtunul.Am dat comanda pentru un furtun original,am platit cat mi-sa cerut,insa ma primit furtun pe producator.Datorita diferentelor intre furtunul original si cel cumparat de mine intampin probleme.
    Baietii au lucrat cum trebuie,s-a curatat si zona murdara de ulei de servo,s-au facut si alte verificari.
    Ce m-a impresionat a fost mecanicul lui Marian,un om cu foarte mult bun simt si dispus sa iti raspunda la intrebari.urmeaza sa returnez furtunul la magazin(cunoscut magazinul,multi cumparam de la ei) si sa comand unul cu adevarat original.Bafta la treaba baieti !
     
  7. fanebecks

    fanebecks 1st Gear Member

    Înscris:
    5 Oct 2009
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO 2006 224 CP
    Inca o problema rezolvata de Marian si "La service"!!!
    schimbat clapeta acceleratie, curatat galerie admisie, regenerat filtru particule!!! foarte repede si foarte profesionist!!!! Recomand cu incredere!!!! S-o ti tot asa Mariane si bafta multa in continuare!!!!
     
  8. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumim mult de aprecieri
     
  9. stressgeorge

    stressgeorge 2nd Gear Member

    Înscris:
    26 Dec 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 318 (E46) 1.9i 118 CP an 1999
    Aveti posibilitatea sa imi reglati unghiul de fuga?
     
  10. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    din pacate nu dar va putem trimite la un partener
     
  11. dany-yzo

    dany-yzo 4th Gear Member

    Înscris:
    5 Sep 2008
    Locație:
    bucuresti
    Masina:
    golf 4, 1.9tdi, 2004
    Din nou in vizita la Marian din nou multumit de prestatie:D
     
  12. eagle2003 Junior Member

    Înscris:
    18 Apr 2009
    Locație:
    Ploiesti
    Masina:
    Audi A 4 S line editie 2005
    Cu atatea laude inevitabil am ajuns si eu pe la Marian si tin sa precizez ca nu locuiesc in Bucuresti. Am avut mai multe lucruri de rezolvat la masina mea si nu tin neaparat sa fac acum o lista ca ar fi un pic cam lunga. Marian este un tip de treaba dar cateodata iti "bombardeaza" capul cu tot felul de de termeni tehnici incat nu mai intelegi nimic. In orice caz este clar ca omul le viseaza si noaptea. Despre cei doi baieti pe care-i are nu pot sa spun decat ca sunt ca doi robotei care stiu exact ceea ce au de facut. Super baietii. La modul general Marian a realizat o treaba extraordinara acolo. Succes!
     
  13. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    multumim de aprecieri !
     
  14. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    Valabil in continuare !!!!!
     
  15. YAN48

    YAN48 1st Gear Member

    Înscris:
    15 Oct 2009
    Locație:
    BUCURESTI
    Masina:
    AUDI A6 2.5TDI 180CP;2004
    Am fost ieri la Marian.
    Nu pot decit sa spun (ca de obicei) : Multumesc pentru promptitudine si rabdare
     
  16. rotitza

    rotitza Pasionat Audi Staff Member

    Înscris:
    7 Oct 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi A6 C7 Allroad - 3.O BiTDI quattro - 2O13 ~ max torque @ 650Nm
    Mariane, iti multumesc pentru ajutor si rabdarea cu care am fost trat de tine si de catre baieti.

    Spun asta deoarece am fost la service pentru inlocuirea arcurilor OEM cu unele Eibach Pro-Kit. Lucrarea a decurs asa cum mi-am dorit, iar baietii mi-au ascultat fiecare remarca legata de montaj si manipulare a pieselor impricinate.
    Totul a decurs foarte bine si in concluzie ma declar multumit si de lucrare dar bineinteles si de masina :jump:

    Numai bine
     
  17. flysteps22 1st Gear Member

    Înscris:
    9 Iul 2010
    Locație:
    Constanta/Bucuresti
    Masina:
    Audi A4, 2.0TDI, 2007
    Salut Marian,

    Observ pe forum multi clienti multumiti de service-ul tau. Doresc sa imi montez si eu pe un A4 B7 o alarma cu pager si mai multe "nebunii". Se poate face montajul la voi? Vindeti si alarme auto si asigurati si montajul? Astept raspuns. Iti multumesc. Operatiunea doresc sa o fac in weekendul acesta.

    P.S.: Spune-mi adresa ca tot nu reusesc sa intru pe site.
     
  18. packard 2nd Gear Member

    Înscris:
    16 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1,9 TDI
    @ flysteps

    nu facem asa ceva din pacate
     
  19. Buksy

    Buksy Bronze Member

    Înscris:
    3 Dec 2008
    Locație:
    Reșița
    Masina:
    Audi A4 B6 1.8T 150CP
    Cand o sa am drum pe la Bucuresti o sa trec si eu ca vad numai laude pe aici.:)
     
    Ultima editare: 11 Aug 2010
  20. stressgeorge

    stressgeorge 2nd Gear Member

    Înscris:
    26 Dec 2008
    Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    BMW 318 (E46) 1.9i 118 CP an 1999
    Am trecut si eu azi pe la baieti!:hi: La inceput eram sceptic dar pana la urma mi-au rezolvat problema cum nici nu ma asteptam de bine. Nu s-au grabit si au facut o treaba grozava. Nu o sa ma mai duc in alta parte de acum inainte, aici o sa vin mereu pentru un sfat cand apare o problema si in mod sigur aici o sa fac si remedierea eventualei probleme aparute. Multumesc "La Service"! ;):respekt:
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta