1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Mariu5 chibe,
    maine sa ma cauti, sa-ti dau sticker si stegulet, dar nu mai repede de ora 10.00 ca vreau sa ma trezesc natural.:asskicking::friends:
     
  2. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    intalnirea e programata de la ora 11. " organizatorii" vor fi acolo mai repede pe la vreo 10 :p incepand cu ora 11 se va sta in parcare inca vreo 2 ore la discutii si alte chestiuni legate de audi :p . vezi programul ca e postat mai sus ;)
     
    Ultima editare: 16 Mai 2009
  3. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    am uitat sa zicem sa va aduceti si costumele de baie cine vrea sa se bage la o balaceala ;)
     
  4. polo

    polo 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A4 B8
    mai sunt 2 locuri libere? am mai veni inca 2 impatimiti.
     
  5. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    la ce ora pleci din bistrita?daca vrei putem merge impreuna;)
     
  6. polo

    polo 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A4 B8
    cred ca pe la 9 ca sa fiu la 10 15 acolo. putem sa ne intalnim la 9 in OMV la o cafea. si mergem impreuna. OK ?
     
    Ultima editare: 16 Mai 2009
  7. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    ok.unde ne intalnim la 9?
     
  8. polo

    polo 1st Gear Member

    Înscris:
    14 Feb 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    Audi A4 B8
    la OMV la o cafea. la 9 fix. iti las nr telefon pe pm sa suni cand esti acolo.
     
  9. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    ok.o sa fiu acolo:)
     
  10. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Da mai este :sign_welcome:
     
  11. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 3 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7. H3ro1n- AB-11-MIS (3 pers).
    8.a6hd06rxs-2 pers
    9. Ionel MS-24-PIA - 2 pers
    10. Dorel MS-12-CDC
    11. Gigi MS-93-TGM
    12. Sandu MS-52-SAN
    13. Adi Micle -2 pers
    14. Nelutu MS-09-ALR
    15. Aurora MS 97 TES
    16. Calin MS 98 TES
    17 .Radu MS 03 NFS
    18. AB-30-SOK (3 pers)
    19.dzsotika (Zsolt) MS 21 FER
    20. kluzsan MS10EVY
    21. Marius MS 30 CLM
    22. al1n ab 17 lex 2 pers
    23. Laji 2 pers
    24. polo 2 pers
    25.
    26
    27.....
     
  12. calintes

    calintes Bronze Member

    Înscris:
    31 Mar 2008
    Locație:
    Reghin
    Masina:
    Audi A6 3.0TDI quattro
    Cine trece prin Reghin si vor sa mergem impreuna sa scrieti ora si locul unde vreti sa ne intalnim:)
     
  13. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    ooooo Dl Calin, vezi sa nu adormi :p
     
  14. Sandu_A6

    Sandu_A6 Bronze Member

    Înscris:
    10 Mai 2009
    Locație:
    Tg. Mures
    Masina:
    A6 3.0 224CP, Touareg 7P 3.0 240CP
    Eu s-ar putea sa intarziu putin :(, am o intalnire de dimineatza.. dar dupa, vin cu siguranta! :arco:
    Sper ca pana cel tarziu la ora 12 sa fiu prezent! :salute:

    Sa imi tineti un loc liber in parcare, la cat de repede se extinde lista cu participanti..s-ar putea sa nu mai gasesc loc! :p
     
  15. ionut_man87

    ionut_man87 2nd Gear Member

    Înscris:
    23 Oct 2008
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi A3
    baieti eu nu pot sa vin.. :( imi pare tare rau ca as fi venit dar am ceva treaba si in plus am si meci.. :footy: :p deci nu pot nici cum sa ajung.. sa va distrati pt toti.. :p numa bine :)
     
  16. revenger2

    revenger2 2nd Gear Member

    Înscris:
    7 Aug 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A3 1.8T
    oooaaaiii

    care e din Mures eu nu cunosc nici unul care vine dimineata sa-mi fie rusine si sunt din Mures !!:whip:
     
  17. danutzola 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4, 2001
    sa aveti parte de vreme buna si... distractie placuta!

    inca odata felicitari pentru organizare celor din tg-m:applaus:
     
  18. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    revenger stai flexat ca o sa ne cunoastem acolo:P eu astazi mi-am pus la rand bijuteria sa fie perfecta pe maine dimineata:>
     
  19. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Frumos frumos tot ce a iesit astazi!! o fost o zii superba si mai ales ca v-am cunoscut si pe o parte dintre voi. Imi pare rau ca nu v-am putut anunta cand am plecat dar nu v-am mai gasit si o trebuit sa plec urgent deoarece prietena mea trebuia sa prinda trenul spre sibiu.Mii de scuze!:3sadwalk: In rest ce sa zic...o fost totul frumos, vremea a tinut cu noi, organizarea superba!! Multumim baieti!! sper sa apara cat mai repede pozele si mai ales interviul lui Mircea:anbet: Pacat ca mi-am pierdut steguletul si nu mai am cu ce sa ma dau mare pe aici prin Blaj. Macar m-am ales cu o sapca...apropo: Ii multumesc si lui Florin Sandu ca o putut fii acolo cu noi:D:yes: . Va salut si sper cat mai curand sa mai pot participa la inca o intrunire ca o fost foarte frumos!!!:photo:
     
  20. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    pentru impresii va rog sa scrieti pe topicul destinat impresiilor de la intalnire
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta