1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Baieti, va ajut cu mare placere.
    Trebuie doar sa-mi spuneti cate vreti si le pot face intr-o zi dupa care le trimit cu un curier unuia dintre voi.
    Cand le-am facut pe celelalte pretul a fost de 15 ron/buc (daca vreti factura adaugati TVA-ul) dar exista un minim de comanda de 25 de bucati. Voi verifica daca pretul a ramas acelasi, sper, si va spun. Stabiliti cate bucati vreti.
     
  2. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    pai eu unul vreau o bucata:D
     
  3. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Nu asa baiet, vorbiti intre voi si stabiliti cate vreti, imi spune-ti si eu le fac.
    Imi trimite banii unul singur si le trimit prin curier inapoi.
    de exemplu Adi Micle, ca tot am sa-i returnez niste banuti :)
     
  4. adi micle

    adi micle 4th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2008
    Locație:
    cluj napoca\satu mare
    Masina:
    Audi TTS 2.0tfsi 272cp quattro
    se poate asa Florine numai sa facem o lista sa vedem daca toti vreau:)
    trecetiva pe lista daca doriti stegulet audi: (eu nu ma trec ca am de la cavnic)

    1- h3roin
    2-
    3-
     
    Ultima editare: 28 Apr 2009
  5. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    1- h3roin
    2- mircea04
    3-
     
  6. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    baieti sper sa facem o intrunire pe zona Ardeal asa cum scrie la carte si sa iasa ceva super,cand trecem spre cluj sa aiba oamenii dupa ce sa intoarca capul:D:D:D o coloana plina de Audi:D si sa fie si mai spectaculos ce ziceti sa chemam si televiziunea in parcarea la Polus,o sa dam exemplu si altora si vor veni mai multi la intruniri:D..ce zici??? ii ceva ilegal?
     
  7. adi micle

    adi micle 4th Gear Member

    Înscris:
    13 Aug 2008
    Locație:
    cluj napoca\satu mare
    Masina:
    Audi TTS 2.0tfsi 272cp quattro
    nu e nimic ilegal in asta atata timpcat nu facem drifturi si ne rasturnam cu masinile dar nu cred ca ar fi interesate televiziunile de asa ceva

    p.s. nu uitati doritorii de stegulete sa va treceti pe lista sa vedem daca facem comanda sau ba :)
     
  8. danutzola 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4, 2001
    1- h3roin
    2- mircea04
    3- danutzola (mie mi-l poti da la intalnirea din cj)
    4-
     
  9. al1n

    al1n 2nd Gear Member

    Înscris:
    3 Dec 2007
    Locație:
    alba iulia
    Masina:
    audi tt, 1,8 l,180 cai, albastru interior-exterior
    1- h3roin
    2- mircea04
    3- danutzola (mie mi-l poti da la intalnirea din cj)
    4-al1n(unu)
    5-
     
  10. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    pai la intalnirea din cluj banuiesc ca vom intra in posesia steguletelor,ca altfel nu stiu daca avem cum din moment ce o singura persoana intra in posesia la toate si el le va imparti la cluj!
     
  11. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    1- h3roin
    2- mircea04
    3- danutzola (mie mi-l poti da la intalnirea din cj)
    4-al1n(unu)
    5-DAN.TG-MURES
     
  12. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    1- h3roin
    2- mircea04
    3- danutzola (mie mi-l poti da la intalnirea din cj)
    4-al1n(unu)
    5-DAN.TG-MURES
    6-fyn
     
  13. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    si cu colegi din mures poate ne intalnim si plecam odata din mures
    :icon_thumright::yahoo:
    numa astept permisu ala nenorocit:huh:
     
  14. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
  15. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    1- h3roin
    2- mircea04
    3- danutzola (mie mi-l poti da la intalnirea din cj)
    4-al1n(unu)
    5-DAN.TG-MURES
    6-fyn
    7-filalucian
    Si daca tot facem lista asta asa vom sti si cine vine si cine nu.Si apoi sa vedem fiecare de unde vine,daca vrem coloana,si sa vorbim intre noi pentru a ne intalnii mai repede ca sa ajungem la ora fixata in Cj.
     
  16. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    cei din sibiu.pe unde o sa mergeti la cluj??? prin blaj sau prin sebes?? ca daca veniti prin blaj o sa va intalniti acolo cu mine si plecam impreuna!
     
  17. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    deci . avand in vedere ca mai sunt 2 saptamani. eu zic sa fie ora de intalnire ora 11. .sa poata ajunge toti. deci. notati :p
    intalnirea pe zona ardeal va avea loc in data de 17 mai in parcare la POLUS Cluj, incepand cu ora 11.00 :)
    ,maine dimineata avem intalnirea la mures si vedem de unde plecam si cu cine, si unde ne intalnim si cu ceilalti. ;)
     
  18. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    discutati si veniti sa ne ziceti si noua astialaltii:D:D..facem coloana, facem coloana,facem coloana:yahoo:
     
  19. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Daca mai e cineva din Sibiu sa ma contacteze.Eu merg pe Sebes-Aiud-Turda.
     
  20. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    eeee...pai atunci ne intalnim in teius:D...dca mergeti prin sebes....mai vorbim pana atunci!!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta