1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. danutzola 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4, 2001
    eu am inteles ca in parcarea din polus, dar unde sa o stabilim mai exact!? parcarea e intr-adevar f mare

    oricum abia astept:busted_cop:
     
  2. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    undeva in stanga . pe langa pista de karting ca acolo cred ca e si mai liber :p
     
  3. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    mai baieti nu va mai inscrieti pentru stegulete??? suntem doar 7:-s..si minimul ii de 20....cred k nu o sa avem stegulete la Cluj:(...
     
  4. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Pentru toti care s-au inscris pentru steguletze, va comunic ca impreuna cu Cammeleon am facut o comanda de 20 de bucati , de care veti putea beneficia la acelasi pret bineinteles ( 15 RON ) incepand de la sfarsitul saptamanii acestea sau la intalnirea de la Cluj.
    Ii cer scuze lui Adi Micle pentru ca am luat pe cont propriu aceasta problema cu steguletele. Am facut asta pentru ca am observat ca nu ne-am inscris destui pentru a face comanda.:respekt:
     
  5. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Daca cumva ramai cu ele (desi nu cred) dai un semn si te scap eu de cateva :)
     
  6. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    :friends::anbet:sunteti de aur!!O sa il iau la Cluj.Poate chiar 2 bucati.
     
  7. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Stimati prieteni, suntem aici sa ne ajutam. Mersi Deocamdata :respekt:
     
    Ultima editare: 5 Mai 2009
  8. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Frumoasa initiativa Dan;)...si eu tot la Cj o sa iau steguletul:)...nu are sens sa-l trimiti prin curierat ca ar costa mai mult decat steguletul:p si mai ales eu cred ca o sa vin singur din Satu Mare ( asta daca nu facem cu colegii din Baia Mare o mica coloana spre CJ:busted_cop:)....au mai ramas 11 zile...amr11:)....deabia astept sa ne intalnim:friends:
     
  9. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Ma inscriu si eu la un stegulet.Ne vedem la Polus :)
     
  10. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Pai in acest caz sper sa nu fie "bataie" pe ele.:) Oare trebuia sa comandam mai multe? :uhm:
     
  11. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    sa le fie de bine celor care nu sau inscris pe lista.Restul steguletelor se vand in ordinea sosiri.Parerea mea
     
  12. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Si parerea mea este ca nu trebuie sa fi asa de rautacios.Sunteti doar 7 pe lista,si 20 de stegulete.Cred ca o sa fie pentru toti cei care vor fi prezenti:p
     
  13. danutzola 1st Gear Member

    Înscris:
    4 Apr 2008
    Locație:
    Cluj-Napoca
    Masina:
    Audi A4, 2001
    m-am inscris si eu ptr stegulet:)... sa fim 20 si va fi bine:p
     
  14. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    atunci steguletul il iau si eu de la cluj.cum zice vlad prin curier ar costa mai mult decat steagul...deci abia asteptam intrunirea si sper sa fim cat mai multi!!!
     
  15. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
  16. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    :yahoo: pac pac. bravo colegii. pana la urma asa ati facut. attila,stai linistit ca nu o sa le tii mult timp in dulap :p scapi de ele repede.
    P.S. pt initiativa asta o sa ma revansez duminica la intalnire ;) . attila , e bun frappe-ul? :beerchug:
     
  17. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Da, chiar e bun frappe-ul cel mai bun pe care l-am baut pana acuma, intrece si nescafe si restu' :respekt:
     
  18. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    sunt singur de la bistrita?nu mai vine nimeni?:(
     
  19. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Cred ca vin eu de la nasaud,doar daca ne intalnim in Beclean sau cumva.
     
  20. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    Baieti, fanioanele au plecat catre Dan Tg-Mures si le veti avea la intalnire ;)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta