1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    aha...noah asteptam deciziile voastre.oricum e ok orice ora (pentru mine cel putin). abia astept!!!!
     
  2. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    Va multumesc pentru felicitari, dar vreau sa stiti ca meritul e in primul rand al vostru al celor care ati acceptat schimbarea locatiei, al membrilor din Mures in special mircea04-Mircea si Cammeleon - Ati si nu in ultimul rand al membrilor din Cluj care au acceptat sa nu se mai tina la ei in Cluj pentru a ne ajuta pe mureseni sa promovam cu ajutorul televiziunii SITE-ul si totodata intalnirile saptamanale.:respekt:
     
  3. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    Pentru mine pot spune ca Tg Mures e un plan salvator,ca pe 17 sunt in Bv la un examen,si imi e mai aproape.Sper sa reusesc sa ajung si la intalnire chiar daca voi intarzia fata de ora fixata.Sper ca organizarea sa iese asa cum ne dorim cu totii!!Multe sperante!:):p
     
  4. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Salut,

    Dupa cum am zis mai devrme, ne-am intalnit, si ne-am gandit in felul urmator:


    Intalnirea din data de 17 mai, care se desfasoara in orasul nostru va incepe la ora 11:00, in parcarea de la Promenada Mall ( Auchan, intrarea in Targu-Mures pe e60 dinspre Cluj Napoca).

    Programul la care ne-am gandit ar fi cam asa:


    11:00-13:00 Discutii, prezentari, filmari cu televiziunile pro tv,antena,ttm

    13:00-13:30 Deplasare catre complexul Weekend

    13:30-15:00 Distractie in complex (aici vom avea ocazia ca sa mancam si sa bem)

    15:00-15:30 Deplasare catre "Platoul Targu Mures"

    15:30-18:00 Petrecearea timpului pe Platou' (aici vom avea ocazia sa vizitam gradina zoologica)


    Costurile extra pentru participanti ar fi :

    3 Ron/pres intrarea in complexul Weekend
    5 Ron/pres intrarea in Zoo ( pt. copii 2 Ron)
    30-50 Ron o masa buna ;)
    Vom incerca totusi sa negociem din pret si sa intram ca si "grup".

    Incurajam pe partcipanti, daca au partenere, copii, rude, prieteni etc. care doresc sa participe sunt bineveniti.

    Va punem la dispozitie si numerele noastre de telefon:

    Dan- 0749275860
    Mircea-0740849147
    Attila- -0757810764

    Cam atat deocamdata, si va asteptam!
     
  5. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    ii perfect baieti. eu voi veni cu prietena si cu inca un preten care are tot audi 80 dar b4:D el va veni deasemenea cu masina lui si probabil cu pretena .e super programu pregatit de voi!! va multumim!!!! Bravo baieti!!!:detective2:
     
  6. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i

    :rockwoot: SUPPER!! sunteti bineveniti! :meeting:
     
  7. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    E ok, si daca ajungi mai tarziu, daca nu cunosti orasul, ai numerele noastre de telefon mai sus si cineva dintre noi, va veni in intampinarea ta. ;)
     
  8. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    si in completare. ca am ajuns acasa si eu dupa egalul lu steaua :crying: vreau sa deschid o lista cu cei care vor participa. asa ca va rog pe fiecare sa va treceti pe lista. pt a sti cu aproximatie cati vom fi.( asta ne va ajuta pt a putea vedea unde si cum stam la povesti si cati intram in complexul weekend si la zoo) va multumesc.;) Asadar..

    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu :p
    4.-........
     
    Ultima editare: 8 Mai 2009
  9. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    pe mine puteti conta.vin cu sotia.nu stiu insa unde ne intalnim,eu vin de la bistrita,auchan-ul e la intrare in mures?:huh:
     
  10. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Baieti ... daca tot ati mutat locul nu mutati si data sa vin si eu ? :p :)
     
  11. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    daca vii trece-te pe lista ;) cu numarul de persoane.
    daca vii de la bistrita, Auchanul e la iesirea din Tg-mures spre Cluj pe stanga
     
  12. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Daca vii din Bistrita.. treci prin Reghin.. nu?

    Auchan e in partea cealalta a orasului... cum iesi din Tg- Mures spre Ludus, Cluj.

    in mod normal ar fii usor sa ajungi dinspre intrarea de la reghin pana la iesire, ca trebuie sa tii drumul principal drept.. dar Duminica e inchis centrul, si atunci va trebui sa ocolesti,.

    Eventual incerc sa fac rost de o harta, cu drumul trasat. o sa primesti un Pm de la mine pana luni,;)
     
  13. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    facem de doua ori? :p
     
  14. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    de ce nu poti sa vii in 17? ca nu mai stiu.:( chiar nu poti face cumva sa apari? :meeting: ne-ar face placere.:icon_thumright:
     
    Ultima editare: 8 Mai 2009
  15. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    :)
    ok.merci mult.astept vesti de la tine
     
  16. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
     
  17. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Super programul baieti:icon_thumright:...:respekt:v-ati organizat foarte repede ...abia astept sa ne cunoastem...eu o sa vin impreuna cu fratele meu...inca nu m-am decis cu care dintre Audi-uri o sa vin:)...oricum daca se incalzeste mai tare o sa vin cu A4-ul...ca are clima:blahblah1:....aaa sa nu uit sa ma trec si eu pe lista...:)

    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu :p
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6.
    7.
    .
    .
    .....haide-ti, curaj, nu fiti timizi...:moa:
     
  18. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Ziua sotiei mele :)
    Daca si pe 17 as fi plecat ... mi-as lua-o sigur ... ;)
     
  19. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    pai fa-i un cadou frumos de ziua ei o iesire la Tg-Mures :p
     
  20. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    1.-Dan - 2 pers.
    2.-Attila - 2 pers
    3.-Mircea - doar eu
    4.-Panti - 2 pers
    5.-Vlad(Vlad04NOZ) - 2 pers.
    6. Florin(fyn)-2 pers cred daca vrea prietena sa vina
    7.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta