1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Panti eu vin de la Hodac:thumbs-up:, daca nu cunosti Muresu ne putem intalni in Reghin intrun loc pe care tu il cunosti, ca eu trec pe acolo si putem merge impreuna la Mures :friends:
     
  2. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    E o idee supper, va puteti intalni la iesirea din reghin de ex., la o ora stabilita.

    Trimiteti-va pm. cu numerele de tel. ;) :friends:
     
  3. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    :idea:Daca mai sunt persoane din Reghin sau din imprejurimi care vor sa vina la Mures ne putem intalni la iesire din Reghin spre Tg-Mures in parcare la motelul Adra sau in parcare la Diego la ora 10.:friends:
     
  4. DAN.TG-MURES

    DAN.TG-MURES Silver Member

    Înscris:
    1 Iun 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Audi A6, 2.0 tdi, 2005
    panti, sper ca veniti toti membrii din BN.:racer: LuChIaNO, Ionutz M., tojas, klaudyu, etc.
     
  5. deocamdata

    deocamdata Audi Expert

    Înscris:
    15 Dec 2007
    Locație:
    București
    Masina:
    ALLROAD: 2009 3.0 TFSI ; 2006 3.0 TDI; RR Autobiography 4,4 SDV8
    Sper sa fiti cati mai multi (ar fi pacat altfel, avand in vedere eforturile celor din Tg Mures) si sa veniti in numar si mai mare la Albota :) :friends:
     
  6. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Am discutat si vin cu prietena:rockwoot::rockwoot: deci doua persoane sigur si poate vine si un prieten cu un b4
     
  7. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    H3ro1n(vin cu pretena) + inca un preten cu B4
     
  8. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
     
  9. a6hd06rxs

    a6hd06rxs 3rd Gear Member

    Înscris:
    24 Feb 2008
    Locație:
    Deva
    Masina:
    audi A6 2.5 TDI
     
  10. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    asa baieti. umpleti lista. sa fim cat mai multi :p sunt curios. vor fi prezenti toti cei 14 care au votat pt ziua de 17? plus cativa care au votat pt 14 iunie dar au spus ca e ok si in 17 ;)
     
  11. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    ar fi super.da-mi un pm cu nr tau de tel:yahoo:

    eu sigur vin.nu stiu restu;)

    Panti, poti modifica postul timp de 60 minute prin functia 'edit' si poti folosi si functia 'multiquote'
     
    Ultima editare de un moderator: 9 Mai 2009
  12. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    trebuie sa-i "mobilizam" si pe colegii din CJ inca nu am vazut pe niciunul inscris pe aceasta lista ... plus mai erau cativa si din MM daca bine imi aduc aminte:)...oricum mai este timp sa creasca numarul participantilor inscrisi pe lista;)
     
  13. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    asa.si sa nu uit mai am o persoana in plus,deci o sa fim 3:p
     
  14. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Panti, ia masuri si greutati:weight_lift2: pe acolo prin zona si mobilizeaza lumea :icon_thumright:
     
  15. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    din cate stiu patronu de la Gomar lux are un A6 il tot vad prin mures.. du-te si "leaga-te de viata lui" poate vine si el :p
     
  16. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    ok.o sa fac tot ce pot sa aduc cat mai multe cerculete:yahoo:
     
  17. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Incerc si eu sa vb cu colegii din Baia Mare sa vad daca mai vine careva...oricum eu zic ca ar trebui sa mai dam un anunt la toate thread-urile cu intalnirile locale sa mai popularizam intalnirea poate se mai aduna cativa doritori...fain ar fi sa fim macar vreo 20 de masini;)
     
  18. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    eu am dat peste tot
    si la bistrita :p si la brasov si si la cluj in tot ardealul
     
  19. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    Ar fi frumos sa fim cat mai multi. Eu vin sigur cu prietena.:yahoo::) iar luni vin dupa permis la mures:yahoo:
     
  20. panti

    panti Silver Member

    Înscris:
    13 Noi 2008
    Locație:
    Bistrița
    Masina:
    audia3 1.9 TDI ALH,seat toledo 1.9 TDI
    abia astept sa ne intalnim toti acolo,o sa fie super......:p
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta