1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Stabilire detalii privind intalnirea membrilor din Ardeal din 17 mai la Tg Mures

Discuție în 'Intalniri nationale' creată de deocamdata, 26 Apr 2009.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    sa speram ca asa incet incet ne adunam cat mai multi!!! e chiar pacat sa fim putini dupa cate eforturi fac colegii de la mures pentru toti ceilalti!!! cei din sibiu nu mai dau niciun semn??? ca au zis ca la cluj vin si ei..akm nimic???:-s
     
  2. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    baieti ce ziceti sa facem fiecare fluturashi cu intalnirea din 17 si sa punem in orasele noastre pe audiuri sau sa le dam la oameni care au audi:D poate poate mai mobilizam cat mai multi audisti:D e o parere doar;)
     
  3. KOPILU 6th Gear Member

    Înscris:
    14 Apr 2009
    Locație:
    com hodac , jud mures
    Masina:
    a4, 1.8 20v avant, 98; A4, B6 1.9 TDI,2002
    O parere buna. Eu nu am nevoie de fluturasi ca ma opresc si vorbesc cu ei ca pe majoritatea care au audi i cunosc.
     
  4. filalucian

    filalucian Platinum Member

    Înscris:
    24 Feb 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    Audi A4 1.8t B5 1997
    eu nu ma trec pe lista ca nu stiu daca voi ajunge,si nu vreau sa va incurc!O sa fac tot posibilul!Din pacate nu pot sa mai vorbesc in Sibiu ca nu ajung acasa pana pe 17.Respect pentru organizare!Bravo baieti.O sa vorbesc eu sus ca sa avem vreme frumoasa:p
     
  5. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Pfii,si cat am asteptat ziua de 17 pentru intalnirea de la Cluj-Napoca si cand colo s-a schimbat :notme: Cred ca daca se tine la Cluj se inscriau mult mai multi pe lista,participau si cei de la Cluj.Pacat totusi.Oricum va urez distractie placuta.Poata alta data o sa ne vedem.:)
     
  6. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    Pai chiar daca s-a schimbat locatia nu poti ajunge la mures??:rolleyes:
     
  7. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Sal,

    Mures e doar la 100 km de cluj, o ora de drum si vreo 5 l de motorina in plus;)

    Inainte de schimbarea locului am discutat cu membrii din cluj si au fost de acord.. si din cate stiu eu participa si ei la aceasta intalnire... nu mi se pare un efort exagerat ca in loc de cluj sa vii in mures... dar fiecare cum poate :(
     
  8. Florin Sandu

    Florin Sandu Banned

    Înscris:
    26 Mai 2008
    Locație:
    București
    Masina:
    Audi A8 3.0 TDI QUATTRO, Audi A3 1,6 FSI
    de fapt, drumul pana la Tg. Mures este putin mai scurt decat cel pana la Cluj :):):) venind de la Nasaud
     
  9. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    poate nu de acasa vrea sa vina omu' ;)
     
  10. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Omu este student la Cluj,si era perfect pentru mine.Pana acum nu am vazut vre-un membru de la Cj sa se inscrie pe lista.
     
  11. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    Klau, nu vroiam sa te supar vad totusi ca am reusit... :sorry:

    Mai este timp sa se inscrie pe lista.. si vad ca si la discutia de intalnire cluj a scris adi micle sa discutati cand cum si cine vine la intalnire..

    Eu zic totusi ca nu o sa regreti daca vii, dar depinde de tine!

    Bafta!
     
  12. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Stai linistit,nu m-am suparat,dar imi placea mai mult sa fi fost intalnirea la Cluj.Capitala ardealului,parcare Polus,pista de karting,oras frumos si mare(il cunosc cat de cat),plus ca veneau mai multi(asa banuiesc).Acuma ca sa va intreb de ce ati schimbat locatia,ca nu prea am inteles,defapt ca voi chemati televiziunea,pai aici in cluj nu este televiziune?ProTV,Antena,Realitatea NCN,tot tacamul.Dar daca asta a fost decizia,trebuie sa o respectam.Daca o sa ajung la cluj mai repede duminica am sa vin,daca nu..asta e,asteptam sa se faca si la cluj.Multumesc pentru intelegere.Toate cele bune
     
  13. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    pai si pentru televiziune dar si pentru obiectivele turstice daca pot sa le zic asa un ne-au invitat colegii de la mures sa le vizitam:d complex weekend, platoul targu mures, gradina zoo...o sa fie frumos:D sa speram ca ne adunam cat de mult!! bafta!
     
  14. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    klaudyu, eu stiu ca era perfect pt tine sa fie la cluj dar daca cei de acolo ( inclusiv tu) nu ati mai propus altceva in program am hotarat impreuna cu adi micle si cu ceilalti sa mutam intalnirea la mures.si am facut si un program de desfasurare al intalnirii. acum nu vreau sa ne laudam sau stiu eu ce. dar si daca ar fi fost la cluj. am fi mers acolo, cu tot cu aia 100 de km care ne despart. sa nu intelegi ca din cauza ca nu " aveam chef" sa mergem la cluj am mutat intalnirea la mures. bafta si sper sa ajunga cati mai multi de la cluj la intalnire;)
     
  15. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i

    Si Targu Mures e frumos... :) Avem si noi CARTING pentru doritori e inclus in programul pe care l-am pregatit.
     
  16. OvyBj

    OvyBj Silver Member

    Înscris:
    6 Feb 2009
    Locație:
    Blaj/Sibiu
    Masina:
    Audi 80 b3 '91 1.6 cod PP 51kw
    eu unu sunt incantat de program.ultima relaxare inainte de BAC si vreau sa o fac cea mai frumoasa!!! si stiu ca va iesi frumos mai ales incercuiti de cerculete , de voie buna si tot tacamul:D
     
  17. Cammeleon

    Cammeleon Bronze Member

    Înscris:
    3 Mar 2009
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    BMw 318 i
    La intalnirea asta nu ai cum sa intarzii, daca chiar vrei sa participi si nu poti ajunge la ora stabilita ai numerele noastre de telefon cand ajungi ne suni, si cineva va veni sa te intampine si sa te "escorteze" la locatia unde ne aflam ;)

    sunt convins ca este Televiziune si in cluj, poate chiar mai multe posturi/sedii, dar... s-a oferit cineva sa-i cheme?:whistle2:
     
    Ultima editare de un moderator: 11 Mai 2009
  18. klaudyu

    klaudyu Silver Member

    Înscris:
    15 Mar 2008
    Locație:
    Rebrișoara
    Masina:
    Audi A4 1.9 TDI 131 cp 2002
    Problema este ca in week-end s-ar putea sa merg pana acasa,si atunci duminica daca ma intorc,trebuie sa trec pe la cluj sa imi las bagajul si apoi sa vin la voi,200 de km sunt de facut in putin timp,adica trebuie sa pornesc pe la 7 dimineata sa ajung asa lejer.
     
  19. mircea_glontzu

    mircea_glontzu Audi Expert

    Înscris:
    11 Sep 2008
    Locație:
    Târgu Mureș
    Masina:
    Allroad 2011 CAHA
    nu trebuie sa ajungi kiar pe ora 11. daca te uiti pe program o sa vezi ca ne intalnim la ora 11. la auchan si stam acolo vreo 2 ore la discutii. si apoi plecam mai departe ;)
     
  20. Vlad04NOZ

    Vlad04NOZ Gold Member

    Înscris:
    20 Sep 2007
    Locație:
    Baia Mare
    Masina:
    Audi B3 1.8S & Audi A4 B5 Avant
    Klaudyu tu te plangi ca trebuie sa te trezesti pe la 7:)...ce sa zic de mine eu din Satu Mare(nu stau chiar in SM deci am in jur de 300 de km pana in MS) cred ca o sa pornesc pe la 5 :p sa nu fie trafic intens ... mai ales cu atatea radare pe parcurs nu pot sa o calc f tare (in ultima vreme de cand cu suspendarea radarelor fixe astia cu radarele mobile au rasarit ca si ciupercile dupa ploaie:nyah:...pe toate drumurile)...deci eu zic ca daca vrei cu adevarat se poate;)...dupa ce o sa participi la o astfel de intalnire abia o sa astepti sa vina urmatoarea:yahoo:...oricum saptamana asta este timp destul ca sa te hotaresti...;)...sunt convins ca o sa vina si din cj cateva masini la Tg Mures...O seara faina:friends:
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Distribuie pagina asta