1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Update harti si firmware, Instalez si activez CarPlay Smartphone interface, codari si parametrizari

Discuție în 'Servicii din domeniul auto' creată de Gabi10, 4 Feb 2014.

1. Gabi10

Gabi10 Bronze Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi Q5 S-Line 2,0 TDI Quattro 2014
    CLITAN MARCEL...se poate face o inlocuire de HDD si update soft, harti. Suna-ma pentru detalii.
    Dan.o.... activarea AppleCarplay, AndroidAuto si licente Harti la modelele cu MIB si Delphi se face prin TeamViewer.
    Pentru update de firmware si harti la restul modelelor trimit eu toata documentatia necesara si dau asistenta la insalare prin telefon.
    Pentru mai multe detalii suna-ma te rog.
    Gabi 0744758181

2. Gabi10

Gabi10 Bronze Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Update firmware si harti la toate modelele Audi cu sistem navigatie din fabrica.
    Instalare AppleCarplay si AndroidAuto pe toate modelele Audi care au MMI 3GHigh ( HNav), 3GPlus (HN+R) si RMC.
    Activare AppleCarplay si AndroidAuto pe toate modelele cu Harman MIB2 (MHI2) si Delphi (MHS2). Se poate face si remote, de la distanta!!!!
    Inlocuire memorie interna defecta.
    Rescriere completa unitati blocate software.
    Conversie din alte regiuni ale lumii la Europa.
    Meniu si voce limba Romana pe toate modelele Audi care au MMI 3GHigh ( HNav) si 3GPlus (HN+R)

3. Schneider 1st Gear Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Audi Q7 3.0 TDI 2016
    Am andoid auto si carplay activate de Gabi10. Tot el mi-a facut update la harti si acum detin versiunea 2020. Gabi, multumesc pentru atitudinea profesionala de care ai dat dovada. Totul functioneaza perfect.

Gabi10 apreciază asta.
  4. crislaz 1st Gear Member

Locație:
    Lumina, Constanta
    Masina:
    A6, 3.0TDI,2011
    Ieri am facut un update de firmware si harti la masina baiatului meu. Totodata a fost instalat si Apple Carplay si Android Auto. Totul functioneaza cum trebuie! Multumesc Gabi pentru tot!

Gabi10 apreciază asta.
  5. Gabi10

Gabi10 Bronze Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Au aparut hartile 2020-2021 pentru MIB2!
    Pentru cei care doresc pot extinde licenta pentru harti inclusiv online!

Update firmware si harti la toate modelele Audi cu sistem navigatie din fabrica, inclusiv RMC!!!!
    Instalare AppleCarplay si AndroidAuto pe toate modelele Audi care au MMI 3GHigh ( HNav), 3GPlus (HN+R) si RMC.
    Activare AppleCarplay si AndroidAuto pe toate modelele cu Harman MIB2 (MHI2) si Delphi (MHS2). Se poate face si remote, de la distanta!!!!
    Inlocuire memorie interna defecta.
    Rescriere completa unitati blocate software.
    Conversie din alte regiuni ale lumii la Europa.
    Meniu si voce limba Romana pe toate modelele Audi care au MMI 3GHigh ( HNav) si 3GPlus (HN+R)

crislaz apreciază asta.
  6. Audiaa3 1st Gear Member

Locație:
    Iasi
    Masina:
    A3 1.9 BLS 2008
    Salut,
    Am acum instalat modul bluetooth doar voice, la concert III. Cat costa un modul bluetooth care poate reda si muzica pentru un A3 8P an 2007 ?

7. Gabi10

Gabi10 Bronze Member

Locație:
    Bucuresti
    Masina:
    Salut! Am module bluetooth audio doar pentru MMI 3G Basic (BNav) si 3G High (HNav).

Distribuie pagina asta