1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Winter car - RS6

Discuție în 'Masina mea / Prezentarea membrilor' creată de Msclemike, 3 Dec 2018.

  1. Msclemike

    Msclemike 3rd Gear Member

    Înscris:
    16 Noi 2018
    Locație:
    Cluj
    Masina:
    Audi
    Foarte tare...mulțumesc... Comanda se face in Germania sau au ceva reprezentanți in Romania?
     
  2. AlexIordy

    AlexIordy 1st Gear Member

    Înscris:
    8 Dec 2015
    Locație:
    Craiova
    Masina:
    Audi a4 b6 , 1.9 tdi 170cp 2002
    Poti intreba pe pagina de facebook AFS Air Force Suspension , eu de acolo i-am comandat
     
    Msclemike apreciază asta.
  3. MarianMaxx

    MarianMaxx Audi Expert

    Înscris:
    19 Apr 2014
    Locație:
    Italia
    Masina:
    Audi A6 4G "break" 2.0 TDI ultra 190 CP S-tronic (CNHA) 2014 "S-Line de Romania"
    Nu inteleg cum de acum a ramas la vedere armatura de aluminiu cand la inceput era acoperita cu ceva ? Care este motivul ?
     
  4. Msclemike

    Msclemike 3rd Gear Member

    Înscris:
    16 Noi 2018
    Locație:
    Cluj
    Masina:
    Audi
    Nu am mai apucat sa intru demult pe forum. S-a rezolvat și problema vizuala cu armătura dar cred ca in curând se încheie capitolul RS6.
     
  5. AndreiF92

    AndreiF92 Silver Member

    Înscris:
    14 Dec 2015
    Locație:
    Arad - București
    Masina:
    A4 B8 2009 2.0 TFSI 270 HP CDNC
    Ne poti da mai multe detalii ? Chiar sunt curios ce te-a nemultimit sau care a fost cauza (daca nu a fost una personala) ci strict legata de masina
     
  6. Msclemike

    Msclemike 3rd Gear Member

    Înscris:
    16 Noi 2018
    Locație:
    Cluj
    Masina:
    Audi
    Mașina și-a atins scopurile pentru care am luat-o. E o mașina incredibila, e un adevărat GT, spațioasă, confortabila, fiabila... Aveam programată o vacanța in Aprilie la un parc de distracții din Olanda dar corona a avut alte planuri. Sper totuși sa mai prindem o vacanța înainte sa plece de la noi...dar deși a “detronat” celelalte mașini care au trecut prin familia noastră privim la viitor cu mare interes... ;)
    Ca singur minus ar fi interiorul, care dpmdv este uzat moral...dar in rest este o mașina care in continuare atrage priviri și care nu te face de rusine pe autostrazile din Germania lângă un Huracan dar la care doar ia venit timpul sa plece de la noi.
     
    Element, bobalex18 și stefan550 apreciază asta.
  7. mik15

    mik15 Platinum Member

    Înscris:
    8 Aug 2009
    Locație:
    Sibiu
    Masina:
    VW Touareg 3.0TDi
    deci urmeaza o electrica sa inteleg... daca e Porsche e bine :)
     
    stefan550, Msclemike și Mitiy apreciază asta.

Distribuie pagina asta