Salut, Am masina din profil un Audi A8 D2 si as vrea sa schimb volanul cu unu de pe audi A6 C5 cu comenzi. A făcut cineva acest retrofit ? Oare se potrivește pentru ca sa nu îl cumpăr degeba ? Mersi și aștept un raspuns daca se poate.